Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Furcsa...

30 hetes vagyok. Furcsa hangok jönnek mindig a pocakomból. Ez a gyomor? Vagy netán a magzatviz?

Figyelt kérdés
de inkább ahhoz hasonlitanám,mint a mikor korog a gyomrom,de viszont,ezt nem éhesen érzem.
2009. okt. 24. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A magzatvíznek v a babának nem hallhatod a hangját, inkább bélmozgás, vagy tényleg gyomor.
2009. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyomrod mozgasat, az emesztest hallod.

Az elso terhessegemnel nekem is a harmincadik het kornyeken kezdodott, nem tudtam mire velni. Sajnos utolag megertettem: ket heten belul mar nem csak a gyomrom hangjait hallottam, hanem a gyomrom is durva egesbe kezdett.

A doki azt mondta, hogy terhessegi refluxom van, ami annyit tesz, hogy a baba elkezdte akkor felnyomni a gyomromat, raadasul a terhesseg miatti gyengebb izommukodes miatt a gyomorszajam nem zart mar rendesen. Ezert is lehetett hallani a hangokat, majd a sav is elkezdett visszafolyni. Nekem borzaszto volt, meg nyelocso gyulladasom is lesz, remelem, hogy neked csak enyhe eges lesz max, vagy az sem.

Ot hettel kesobb mult el, amikor leszallt a pocakom es a gyomrom ismet lejjebb kerult.


Most varom a masodik babat, meg csak most lepek a 24. hetbe es par napja meglepve tapasztaltam, hogy mar hallom ismet a hangokat. Mar elore felek...

2009. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!