Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen, napi többszöri...

38 hetesen, napi többszöri haskeményedés okozhat még problémát?

Figyelt kérdés
36. hét óta már nem szedem a magne B6-ot, gondolom a szervezetem most már készül a szülésre. Tapasztalatok?
2009. ápr. 19. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, a 38. héten már érett a babád. Ha esetleg meg is születne, nem hiszem, hogy bármiféle alkalmazkodási problémája lenne. Nekem 2 babám is a 38. héten született. 9/10-es Apgarral.
2009. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 38+5 hétre született 49/3240 méretekkel 10/10 Apgarral. Erős kisbaba, kinti élethez gond nélkül alkalmazkodott (gyerekorvos szerint is), kezdetektől szépen szopizik, hason fekve 3 naposan már átfordította a fejét. Nálatok sem lehet gond, 37. héttől már nem koraszülött egy baba és 38-42 hétig kell valamikor megszületnie. Keményedésektől függetlenül még akár hetekig is húztatod. Szép szülést és jó babázást!
2009. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Te "korodban" már teljesen normális a keményhas:-))

Boldog babavárást! És könnyű szülést kívánok.

2009. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már nem gond, akkor máár nekem is keményedett, most meg 39+6-on sokszor is! Neked kellemetlen gondolom, de a baba már jöhet, érett!
2009. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!


Üdv

2009. ápr. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!