Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes vagyok meszesedik a...

34hetes vagyok meszesedik a méhlepény és sok a magzat vizem is. Más is volt igy? Jöhet hamarabb a baba?

Figyelt kérdés
A hasam is leszállt már.Viszont a méhszáj zárt.
2009. ápr. 19. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a méhlepény meszesedik, a baba nem kap elég táplálékot és megáll a növekedésben... Orvoshoz kellene menni, aki megmodja mit kell ilyenkor tenni. A barátnőm babáját kivették a hasából.
2009. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

33 hetesen 2fokban érett méhlepényt mértek nálam is.

a 35 héten spontán beindult a szülés - úgy látszik, a baba nagyon is jól tudta, hogy idekint jobb lesz neki :) Elég kicsi súllyal, 2270 grammal született, de 10/10 apgaral, és nagyon hamar behozta a "lemaradást".

Igaz, hogy az első két hónapban éjjel-nappal másfél óránként szopott.

Most 7 hós, 72 cenit és 8 kiló, mindenki 9-10 hónak nézi legalább.


Amúgy nekem is megindították volna, ha úgy látja a doki, hogy nem fejlődik(heti 2 uh-t írtak elő).

2009. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!