Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell harántfekvéses...

Miért kell harántfekvéses babánál az utolsó 4 hétre kórházba fekügni?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok, harántfekvéses a babám(Még!!!)azt olvastam valamelyik oldalon hogy egy kismamának azt mondta az orvosa hogy ha nem fordul be a baba az utolsó 4 hétre be kell feküdnie a kórházba! Meg hogy a haránt még rosszabb mint a farfekvés stb... Miért?
2009. ápr. 19. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én Babám is harántfekvéses,és szó nem volt arról, hogy kórházba kell mennem.Annyit mondott az orvosom, hogy ha a 36. hétig nem fordul be, elvileg utána már kevés rá az esély, de még akkor sem kizárt.Nekem elég széles a csípőm, ezért lehet, hogy "jól érzi így magát".Ha így marad, akkor császár lehet belőle, de befeküdni csak azért mert haránt fekszik nem kell.

Minden jót Nektek!

31 hetes kismama

2009. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!A barátnőmnek se kellett befeküdni előbb.Megkapta az időpontot,hogy mikor császározzák és azelőtt 1 nappal feküdt be a kórházba.
2009. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!