Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a baba szűkösnek...

Létezik, hogy a baba szűkösnek találja odabent? Vagy mi másért nyomhatja ki ennyire magát? Annyira helyezkedik.

Figyelt kérdés

33. hétben vagyok, második baba, fiú. Az elmúlt 2-3 napban nagyon sokat mocorog és nagyon durván rugdos, tényleg fáj, ma a könnyeim is kijöttek. Már befordult, szóval nagyon fent kapom a rúgásokat. Ehhez még plusszban nagyon feszül a hasam (nem keményedik) szét akar robbanni :( Komolyan, olyan, mintha nem lenne helye... Az utolsó uh a 32. héten volt, akkor minden mérete egy 32 hetes babának megfelelő volt.

De tényleg nagyon fáj, kellemetlen. Szerintetek?


2011. aug. 30. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én biztos vagyok benne, hogy a fiaim (ikrek) azért jöttek előbb (egy hónappal), mert már nem volt elég hely nekik. 4,5 kg voltak összesen, 160 cm vagyok. LÁnyom 2,8 kgmal született időre. De ha a méretei megfelelnek a korának, akkor még el kell hogy férjen a kicsid, főleg hogy második baba. :-)
2011. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legaktívabbak, szerintem nincs semmi gond. most kezd valóban szűkössé válni a tér. én sokszor aludni sem tudtam. volt, h a férjemnek kellett elsimiznie a fiatalembert, hoyg aludjon már. de hogy valami jövőképet is kapj: kint sem lesz valószínű egy helybenülős típus :-))) legalábbis a fiam extrém sokat mozog idekint is születése óta. evés és alvás közben sem áll meg. az átaludt éjszaka csak álom :-) és lassan 10 hós lesz
2011. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21:29-es vagyok újra. még annyi lemaradt, ha nem derült ki, hogy fiam van és kifejezetten kis súllyal, alig két és fél kilóval a 37. héten látta meg végül a anpvilágot
2011. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Óóóó, és előbb jöttek???? Ez jól hangzik :) Kislányom 2750 grammal született a 38. hét első napján. Jó lenne, ha a fiúnk is egy kicsit előbb jönne, félek, ha sokáig marad, kilyukaszt :)

Arra meg már lélekben felkészültem, hogy nem lesz olyan könnyű eset, mint a kislányunk :)

2011. aug. 30. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babóm is sokszor csinálta/csinálja ezt! Pedig már 38 hetesek vagyunk-az uh szerint viszont lényegesen kisebb...

Egy terhességemnél sem volt még ilyen,mindig olyan rendesek volta a gyerekek a pociban... Hátha jelent valami "jót"!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,38hkm

2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én még csak a 25. hétben járok de nekem már vagy 4-5 hete szétrúgja mindenem!!! második baba és már a 12. héttől érzem és mások is érezték már akkor! most ugy nézek ki a lányommal mint a fiammal 8 hósan ! nem tudom hogy fogom bírni ha ezt csinálja velem mert kapok én is anyait eleget! :) én csak "kis boxos"-nak nevezem bár néha nekem sem vicces már a dolog
2011. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!