Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hkm. a bugyimon mindennap...

32hkm. a bugyimon mindennap kb.2 hete vilagos barnas 1-2 csik van, sokszor nedves is, mi ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost kérdezted már?
2011. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem te is a jó kis Egyesült Királyságban élsz, ahol a terhesgondozás kb az civilizálatlan ember szintjén van? Jaj. Pedig mindenképpen meg kéne mondani legalább a szülésnőnek, mert ez sajnos lehet tágulási vérzés v vér a placentából. Ezek sajnos nem jó dolgok. Van magnéziumod? Sokat nem fog javítani, de nem árt szedni.
2011. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen, engem megvizsgált a doki, teljesen zárt volt a méhszáj, szóval azt mondta csak fertőzéstől lehet. Klion hüvelykúpot írt fel, már az első darab rendbe hozta. Viszont ettől még nem biztos, hogy neked is ez van. Tényleg jó lenne, ha látna orvos.

Amúgy kúpot recept nélkül is lehet kapni a patikában (itthon, külföldön nem tudom sajna...)

2011. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A külföldi terhesgondozás sem azt jelenti, hogy nem nézhet meg orvos, csak azt, ha minden oké, akkor nem nézeget fölöslegesen.

Tehát, ha panaszod van, akkor ott is orvoshoz kell fordulni. Jelezd a védőnőnek, vagy a madame-nak, hogy ez van, valaki vizsgáljon meg. Lehet vulgáris dolog és lehet komoly is. Ezt te nem tudod és mi sem innen eldönteni.

2011. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mar hivtam telefonon,azt mondtam,csak akkor baj,ha piros....el volt ezzel intezve
2011. aug. 31. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor most itt az ideje, h hazudj az orvosnak. Mondd, h görcsölsz is, annak ellenére, h pihensz. Sajnos mindent be kell vetni. Erre már csak meg kell, vizsgáljon.

Megkérdezhetem, h melyik országban laksz?

Szorítok, h minden rendben legyen.

2011. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Válts orvost azonnal. Lehet fertőzés is, mi alapján zárta ezt ki. Beszarás komolyan... Ennyit a modern külföldi eüről..
2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mo-on lehet orvost váltani, mert minden a pénzről szól, de itt (Egy. Kir.) ilyen nincs. Kivéve, ha a bőröd alatt is pénz van. Az orvos pedig csak körzeti orvos. Nőgyógyászt az ember magánrendelésen v a kórházba okkal kerülve lát.
2011. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval van egy doki, aki ha fullra szar is, akkor is hozzá kell menni? Ez nagyon gáz! Mi meg itthon szidjuk az egészségügyet, pedig máshol sokkal rosszabb a helyzet. Itthon még az államiban is lehet váltani.
2011. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csak meg tudom erositeni,amit mondtak angliarol.Mar irtam,egyaltalan nem talizol orvossal a 9 honap alatt!!!!!!!!!!vedono nez meg 3 hetente megmeri a vernyomasod es vizeletet nez,meg egyszer sem mertek sulyt,pedig mar 32 hetes vagyok.Nem foglalkoznak velem,azt mondtak,normalis terhesseg alatt,babat nem bantja,burokban van.ez volt.
2011. aug. 31. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!