Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel nem ártok a babámnak?

Ezzel nem ártok a babámnak?

Figyelt kérdés
Holnap készülünk a balatonra egy hétvégére pihenni,de 2 dolog miatt aggódom,az egyik,hogy 5 hetesen lehet-e hegyi túrázni,mert az utak eléggé meredekek amik felvisznek a nyaralónkhoz,meg egy nap többször is meg fogjuk járni,a másik aggodalmam,hogy szeretnénk tábortüzet rakni és nem ártok azzal,hogy a tűz füstjét belélegzem néha-néha?A balatonba amúgy nem megyek bele,nem kockáztatok :)
2011. aug. 31. 11:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
már nagyon vágyom egy kis sült szalonnára :) bocsánat,még egy kérdés,ihatok 2 deci hegyi bort?nagyon kívánom azt is.
2011. aug. 31. 11:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit túlfújod ezt!:) 5 hetesen még sokan azt sem tudják,hogy babát várnak és ugyanúgy csinálnak mindent, ahogy eddig mégsem vetélnek el!

Semmi bajod nem lesz egy kis túrázástól. Ha a méhszájad zárt (már pedig tuti,hogy az) akkor a fürdéstől sem. Budapesten pedig csak egy félórás sétával több szmogot szívsz be, mint egy tábortűzzel!

2011. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha bort mersz inni,akkor a többi felsorolt dolog sem árt jobban!
2011. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor ezek még beleférnek?lehet,hogy a sok spontán vetélés is emiatt van,hogy később veszik észre a terhességet és közben csinálnak pár olyan dolgot amit nem kéne korai terhesen.igen,tudom milyen pest ebből a szempontból :) szombathelyi vagyok :)
2011. aug. 31. 12:07
 5/11 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Szia! Én újsághordással kerestem kenyeremet hajnalban rögös zötyögős útakon totál kimerülve és egészséges a picim nem ment el (6.hétig) most 12 hetes vagyok. Nekem azt mondták, hogy ha baba maradni akar akkor maradni fog ha nem akkor az ellen sem tudunk mit tenni. A séta még jót is tesz és füstöt meg úgy sem nyelsz annyit amitől bajod lenne mert van az a mondás, hogy a füst mindig a szépre szál és hülye aki állja. Az a legjobb ha kikapcsolsz és nem görcsölsz mert az a babának is jó! Boldog babavárást!
2011. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2011. aug. 31. 12:25
 7/11 A kérdező kommentje:
neked is boldog babavárást!
2011. aug. 31. 12:26
 8/11 kíváncsicska ***** válasza:

Babát vársz nem beteg vagy.Tény kicsit figyelni kell.De ez nem azt jelenti hogy nem szabad semmit csinálni.Miért kell egyből arra gondolni hogy nem szabad sem szabad vízben fütödni sem sétálni sem semmi mást.A másik hogy 1-1 pohár bor nem árt a 9 hónap alatt.Én még ringlisre is felültem,és úgy érzem nem vagyok felelőtlen.

27 hetes kismama

2011. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10 hetes kortol lesztek osszekotve koldokzsinorral (ja, gratu a babahoz :))

a bort nekem a nodoki alkalmankent kimondottan javasolta (voroset), segit ellazitani a mehszalagokat, (szex elottre mondta :)), meg amugy is mertekkel egeszseges. havi 1x nem fog artani

a fust miatt ne aggodj, budapesten jobban szivunk :(

a maszkalast te erzed, ha sok lesz, a szervezeted ugyis jelezni fogja

a szalonnahoz egeszsegedre :D

remelem mindenre valaszoltam :D

2011. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!sokat segítettél,köszönöm a gratulációt :D még ezt sem tudtam,hogy 10 hetes kortól leszünk összekötve,meglátszik,hogy első baba lesz :D
2011. aug. 31. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!