Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatásra egy ilyen alkalmas...

Szoptatásra egy ilyen alkalmas lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 31. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem.


inkább egy szoptatós párna v. bőrfotel ha ülve.,

és bármilyen ágy ha fekve szoptatsz majd. előre ne vegyél ilyesmit mert nem tudod melyik jön be majd.

2011. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A szobájába egyébként is szeretnénk egy fotelszerűséget!

Valahogy ezen úgy láttam,hogy kényelmes lehet, mert fel tudok benne ülni erőlködés nélkül!

2011. aug. 31. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ki kell próbálni !

bár ha császáros leszel ... v. ha kiderül hogy nem kényelmes.


ááá nem ajánlom.

2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se, mivel nincs karfája. Mondjuk én császáros voltam de az elején a sebem miatt nem tudtam szoptatni csak úgy, ha megtámasztottam a karomat valahol. Inkább szoptatós fotelt vegyél de amúgy sztem felesleges, én a kanapén szoktam, és alápolcolom a babát szoptatós párnával. (vagy simával ;-) ) Ágyon fekve is lehet. De én se vennék ilyet előre, gondolom nem két fillér, majd később meglátod hogy melyik válik be.
2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szoptatásra bármi alkalmas :)

Egyébként szerintem akkor vegyél ilyesmit, ha már tudod, milyen pózban szeretsz szoptatni.

Valaki pl csak fekve tud, akkor ez a bútordarab kapásból kuka. De én pl tudnék ezen szoptatni, mert én csak ülve szeretek, de nyújtott lábbal.

Valaki szereti, ha van karfa, hogy tudjon támaszkodni, én azt utálom.

Szóval majd közben kiderül, addig ne nagyon vásárolgass drága bútorokat.

2011. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, a karfa rengeteget számít. Én pl. csak egy bizonyos fehér műanyag kerti széken tudtam ülve szoptatni. Egyébként csak fekve. Azt a széket meg véletlenül kipróbáltam, aztán vettünk is egyet 3000 ft-ért. :)

Én sem költenék előre ilyenekre.

2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából van egy 500 ezer forintos bútorvásárlási kuponunk! A bababútor már meg van (csak bútort vehetünk belőle), szőnyeg, függöny stb minden, de akarunk egy fotelt a szobájába!

2011. aug. 31. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


mindkettő fiamat hintaszékben szoptattam,használtan vettük mindkét alkalommal,nagyon kényelmes volt,ugyh most is azt választom majd.Probáld ki.Ringatáshoz is tökéletes.

2011. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!