Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmatlanság. Elalszom rendesen...

Álmatlanság. Elalszom rendesen este 10-kor, éjjel 2-kor felébredek, és nem tudok visszaaludni sehogy sem. Masnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
9.hétben vagyok
2011. aug. 31. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban:)

Én kilenc hónapig így csináltam, semmi sem segített, és olyan, de olyan jó volt, a szülés utáni első éjszaka, én még olyan édesen sosem aludtam:)


Remélem, h azért neked hamarabb megoldódik:)

2011. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nálam is igy mukodott, foleg az elején, már jobbára 9kor elnyomott az álom aztán rendszeresen 2 és 3 ora kozott felébredtem, és csak olyan 6 ora elott tudta vissza aludni, de bezzeg délután volt hogy 3x is elaludtam, ugy elnyomott az álom, ebéd után már csukodtak a szemeim, már jobb, nálad is jobb lesz.

13 heteske

2011. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem kb a 30. hétben kezdődőtt hogy éjjel fél 3 és fél 4 között felkelek eszek és nem tudok utána aludni .-.

37hkm

2011. szept. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak nekem van ilyen:) Én is olyan 3 körül felébredtem, és 6 körül tudtam vissza aludni. Mostanában már fél 5-5 körül felébredek, és nem is tudok vissza aludni. Napközben én is tudnék aludni. Mikor múlik el vajon???:))
2011. szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok, már azt hittem csak engem ver a sors ezzel az álmatlansággal, én éjjel 2,30-ra vagyok belőve:)) akkor kelek és mint aki jól végezte dolgát kipihent is vagyok.Bezzeg nappal meg majd elalszok, akkor meg nem lehet mert még dolgozom. 12.hetes
2011. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! nem vagy egyedül... Első 3 hónap ilyen lesz mégjó,hogy napközbe is aludtam 2órákat...aztán este alvás hajnalba pisi de forgolódva alvás vissza...ma is ez volt..13hetes
2011. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor van ilyen problémám, ha nagyon meleg van. Amúgy egész nap megyek, mint a veszett egér, pont azért, hogy normálisan tudjak aludni éjszaka, elfáradtan. És sikerül is szerencsére, maximum akkor kelek fel (normális időjárási körülmények között), ha pisilni kell. Utána visszaalszok.

33hkm

2011. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÉN is ugyan így vagyok, bár ma pl lekopogom vissza tudtam aludni, de csomószor van, hogy felkelek hajnalban és csak forgolódom és kb 2 óra mire visszaalszom. 19hkm
2011. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. hetet töltöm a napokban. Hajnali 4-kor megébredek, mert émelygek, és mire vissza tudnék aludni (fél 7), addigra szól az óra. De az éjszaka többi részét is nagyrészt forgolódva töltöm, pedig iszonyú álmos és fáradt vagyok. Nappal álomkóros vagyok, minden területen érzem, hogy alul teljesítek, és ez eléggé idegesít. És egész nap küzdök az émelygéssel is.
2011. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, nálam az a baj, hogy van egy 15 hós pici fiam, aki kel reggel fél 7-kor, így ha nem tudok visszaaludni akkor már 7-kor vagy 8-kor sem tudok lepihenni, mert Ő gondoskodik Róla.Ma azért jobb volt az éjszakám ,csak kb.:fél óra volt amíg forgolódtam.

Remélem tényleg javulni fog, mert a szülésre így nem marad egy fikarsznyi erőm sem:))

2011. szept. 1. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!