Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 15 hetes, pár napja...

Ma vagyok 15 hetes, pár napja minden hajnalban 3 óra felé, felébredek, és egyszerüen nem tudok visszaaludni, ez is lehet egy terhességi tünet? Más is van igy ezzel? Esetleg van valakinek valami ötlete, praktikája amivel vissza tudnék aludni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre nincsen praktika.Lesz rosszabb is.

Van,hogy 1-2 órát nem alszom.Elkezd mozogni a pocaklakó is,eljárja a csárdást,aztán aludj..... :)


A lányommal talán rosszabb volt,mint most a fiammal....

22 hós,24 hetes.

2009. nov. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit később volt ilyen 'gondom', én úgy gondoltam, hogy a picim kezd el mocorogni és ez tudat alatt felébresztett mivel még konkrétan nem éreztem Őt. Aztán pár hét múlva elmúlt, bár mostanában is felébredek de könnyebben vissza is alszom, nem csinál nagy ramazurit.

28 hetes kismama

2009. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én szinte a kezdetektől nem alszom jól, azt mondják a hormonok.
2009. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem kicsit később kezdődött, de detto. Hajnal 3-kor felekelek mint aki kialudta magát. Eleinte kiültem a gép elé, de akkor 2 órát fent voltam. Most már nem kelek ki az ágyból és 1 óra múlva vissza tudok aludni. Igyál egy forró kakaót, nekem bejött.

39km

2009. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és van is hasonló, hogy nem tudtam aludni, csak 3-4-ig. Ilyenkor felkelek, mert nem szeretek az ágyban szenvedni forgolódással, csinálok egy pohár meleg kakaót, netezek, olvasok egy kicsit, aztán amikor elálmosodom, akkor visszafekszem. Ha nem tudok visszaaludni, az sem bej, mert akkor alszom egyet délután (bár én már táppénzen vagyok, megtehetem(-:). Amikor dolgoztam még, akkor meg egész nap kómáztam emiatt, de majd hozzászokik a szervezeted. Ez is valamilyen szinten felkészíti a szervezetedet az anyaságra, arra, hogy nemsokára még ennyit sem fogsz tudni aludni. Legalább is nagy általánosságban. 32 hetes kismami
2009. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat,eléggé rossz,nem tudom magam kipihenni.Mondjuk táppénzen vagyok,igy délután tudok pihenni,de mégis rossz.Szegény párom alszik,igy hogy ne zavarjam,nem netezem,nem tvzek,csak forgolódom.
2009. nov. 23. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam u.ez és én is ma vagyok 15 hetes! Már megszoktam, csak aznap olyan vagyok mint a mosott ...... Bár ma épp fél6-kor keltem ami istenes :)
2009. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!