Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett a Szülészeti Klinikán...

Pécsett a Szülészeti Klinikán mennyiért csinálják a 4d UH-t? Illetve a klinika és a volt Medison kivételével hol csinálnak még a környéken és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 2009-ben voltunk akkor és elméletileg most is 10000 ft-De én nagyon csalódott voltam,amikor a cdt visszanézve több mint a fele 2d volt.Ezen kívűl csak a medison van még.Nekem ajánlották ,hogy menjünk mohácsra.ott végig 4ds a felvétel,és a lemezen kívül képeket is kapsz.És 10000 ft.



[link]

2011. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A diagnosztika 2D-ben a legjobb, ezt mindenhol így csinálják. A mozi része csak just for fun, orvosi szempontból túl sokat nem mutat. De valóban, ha 20 perc az egész, abból max 5-6 perc a mozi, a többi része a méregetés...


A medison már nincs, helyette van Da Vinci 20e-ért. Én is a mohácsi dokit ajánlom, az 1 órába sokkal több 4D fér bele!!

2011. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet menni szigetvárra is én úgy tudom!Keress rá a neten ott találsz honlapot is!


Amúgy Pécsen a klinikán 10 ezer a 4D ,én is megyek a jövő héten!

2011. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!