Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi Szülészeti Klinikán 4D...

Pécsi Szülészeti Klinikán 4D ultrahanggal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tényleg nem orvos csinálja, hanem szonográfus végzettségű asszisztens? Ugyanúgy mérnek méreteket mint a sima uh-n? Ha asszisztens csinálja, ő is meg tudja mondani a nemét?
2011. aug. 16. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam,igen mérnek mindent, a nemét is biztos megmondják,olcsóbb,de nem adnak dvd-ét csak képet,úgy tudom,de biztos válaszolnak ha felhívod őket.A medison ami most már fönt van a magánklinikán 20000-22000ft,de legalább fél órás "filmet" adnak a babáról+ képet
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 betta55 ***** válasza:
A szülészeti klínikán voltunk 4 duh-án.Igen az asszisztens csinálja, nagyon aranyos és mindent elmond, hogy éppen mit látsz. kb.15 perc, amit dvd-n megkapsz + leletet is ad. Váltogatja a 2d-t és a 4 d-t. Én nagyon elégedett voltam velük és 10eft.-ba került.Itthon meg a dvd-ről kivágtam progival képeket és előhívattam őket.
2011. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 betta55 ***** válasza:
Itt tudtuk meg, hogy kifiúnk lesz! Igen mért is rendesen még súlyt is becsült.
2011. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a mohácsi dokit javaslom. Ugyanúgy 10e Ft, de 1-1,5 óra, nagyon alapos, precíz és mégiscsak orvos! Hétvégén fogad a saját rendelőjében, megéri leutazni ha tudtok!


[link]

2011. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 16. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!