Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha sokat ülök a gép...

Nagy baj ha sokat ülök a gép előtt? Ez árt a babámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit elszaladt a ló velem:(! Nem túlzás de kb 8-9 órát ültem itt.Nem egyfolytában. Főznöm se kellet a párom meg dolizott. Gáz?? Más is van így?
2009. ápr. 19. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az enyém nemtetszését nyilvánitja ha túl sokat ülök és nyomom a pocim. :)

Nem hiszem hogy olyan nagyon gáz lenne gondolj azokra akik dolgoznak napi 8 órát

2009. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is rúgdos mindig ha itt vagyok de nem nyomom.Mert laptop van és félig fekve ülve vagyok!!! :)
2009. ápr. 19. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

35.hétig dolgoztam irodában, napi 8-9 órát, egész nap a gép előtt. Semmi baja a babámnak, 4 hónapos :)

Néha tiltakozott, amíg a pocakban volt, néha úgy ültem az íróasztalomnál, mintha a tévé előtt ülnék a fotelban :) Totál kiterülve :)

Üdv

2009. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)). Gratula a babádhoz :)!
2009. ápr. 19. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy darabig én is ezt csináltam, de úgy megfájdult a farkcsontom, hogy már fél óránál nem bírok többet itt ücsörögni :) De nem hinném, hogy a babának bármi baja lenne az egyhelyben üléstől, ha közben eszel, iszol, kijársz wc-re!

2009. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En napi 8-9 orat ultem gep elott a melohelyen...egeszen a 30.hetig. Minden bajom volt, has hat fajas, legszomj stb..Aztan kiirt a doki mert mehnyak megrovidult es gorcsoltem. Ha lehet te ne ulj ennyit a gep elott, nyilvan 1-1 nap nem arthat azert.
2009. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!