Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára voltam kiírva, de semmi...

Mára voltam kiírva, de semmi jele, hogy szülni mennék és a baba is nagyon aktív. Normális ez az utolso napokban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 10 nappal később szültem a kiirt naptól. Március 30-ra voltam kiirva és április 8-án burkot repesztett a doki és másnap hajnalban született meg a babóm. Teljesen normális. Az én babám az utolsó pillanatig rugdosott.
2009. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jan. 4-re voltam kiírva és jan. 7-én szültem. Nem volt semmi jele, hogy mikor fogok szülni és a babám is nagyon aktív volt az utolsó napokban is. Én is vártam a fájásokat, már minden percben mentem volna szülni. Aztán 7-én éjszaka elfolyt a magzatvíz. Ne izgulj, ki fog jönni. :) :)
2009. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!