Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van igy a napokban?...

Más is van igy a napokban? Pár napja nem érzem annyit a baba mozgását, mint pl a multhéten.

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom! Mással is előfordult már ilyen?

22hetes vagyok!


2009. ápr. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia szerintem nem kell aggódnod.

Megfigyeltem, hogy én mindig akkor éreztem kevésbé a babát mozogni, mikor mindenki megjegyezte, h jaj de nagyot nőtt a pocakom.

Tehát az elméletem az volt, hogy nagyobb neki bent a hely, kevesebb akadályba ütközik :)

Nemsokára a 30. hetet töltjük, de most már az én babám is kevesebbet mozog, meg már nem is rugdos olyan nagyon, csak elhúzza a végtagjait jobbra-balra. Egyre kevesebb a helye. És rengeteget alszik. Remélem, ez így marad akkr is, ha megszületik!


Kellemes hátra lévő időt neked! :)

2009. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ! Picit megnyugodtam,és azt hiszem igazad is lehet,mert a multhét óta ma mértem a pocim és nőtt is pár centit!:)

Boldog babavárást neked is!

2009. ápr. 3. 19:04
 3/3 ketteske ***** válasza:
Azért ha aggódsz emiatt szerintem menj be a kórházba! Inkább legyen egy felesleges utad, minthogy bajotok legyen! Én sem éreztem a babám, be is rohantam a kórházba és ott derült ki, hogy már nincs szivhangja. 26 hetesen kellett megszülnöm a halott picikét.
2009. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!