Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jön valaki holnap uh-ra a...

Jön valaki holnap uh-ra a székesfehérvári kórházba? Vagy esetleg aki már volt, merre találjuk a 227-es szobát?

Figyelt kérdés
A II.számú szakambulancia 227-es szobájához kell menni,de félek hogy "eltévedünk"a kórházba,mert nem mindíg magyarázzák el rendesen!:)köszi
2009. ápr. 19. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A Hunyadi utcai rendelőintézetbe kell menned, másnéven az új SZTKba, ami a kórház főépületének a hátsó oldalán van. Tehát nem a kórház főbejáratához kell menned, hanem a parkoló felőlin jutsz be, ahol a buszmegállók is vannak! Bemész a bejáraton, bal oldalon ott a kartonozó, beadod a TAJ kártyádat és lehet, hogy kérik a 20. heti UH leletét, ami szerint holnap kell menned. (Gondolom a 30. hétben vagy, ugye?) Aztán fel kell másznod a másodikra, ott elég egyértelműen ki van írva minden ajtóra a száma. Aztán vársz és vársz és türelmesen vársz, mindjárt megszülsz és még mindig vársz :)

Név szerint hívnak majd be!

2009. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Május 1.re kaptam időpontot!Amire nem is tudom miért nem figyeltek...hiszen akkor nem is mehetnék!És mivel anyukám kórházban van,nem tudom megoldani hogy várjak még egy hetet!De a Dokim azt mondta mehetek most is!28hetesek vagyunk!

Köszi a választ,remélem odatalálunk!:)

2009. ápr. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!