Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok. 104...

28 hetes kismama vagyok. 104 cm a haskörfogatom. Azt mondta a védőnőm, hogy ez egy 38 hetesnek felel meg. Nem kezdtem súlyfelesleggel a terhességet, eddig csak 6 kg-ot híztam. Mekkorának kellene lennie ennyi idős terhesen?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kislányod lesz? A 6 kg nem olyan sok. Azt írd meg légyszi, hogy mekkora haskörfogattal kezdted a terhességet. Az számít.
2008. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is a 28-at töltöttem. Én tegnap mértem, nekem is kb. annyi, lényeg az, hogy az 1 méteres papírcenti már nem ért körbe! Azért az sem mindegy, ki milyen magas! Ha nem volt súlyfelesleged, sokat nem is híztál, és gondolom, az is a hasadra ment! na és a baba sem mindenkinél egyformán fekszik! Nekem még mindig azt mondják a családtagok, hogy nem olyan nagy a hasam, mert viszonylag magas vagyok, és elveszik benne a baba! De amúgy én is szinte csak a hasamra híztam! :-)

ne aggódj, nem hiszem, hogy ez olyan nagy baj lenne!

2008. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kisfiam lesz :-) Azt nem tudom, hogy mennyi volt a kezdésnél a haskörfogatom, akkor nem mérték csak most :-)

amúgy 172 vagyok, elég magas és ahhoz képest nagy a hasam. hétfőn megyek a dokimhoz, kíváncsi leszek, hogy mekkora a babám súlya.

2008. márc. 8. 20:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, miért mondta, hogy a 104 sok, ha nem tudni, mennyivel kezdtél......

Nővérem alacsony, vékony alkatú, 29 hetes. Hatalmas hasa van a kisfiával, aki 27 hetesen 930g volt. De nincs 1 méter a haskerülete.

2008. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. választ írtam. 174cm vagyok, kb. olyan 8 kilot híztam, de hozzá kell tenni, hogy 3 hónapja ágynyugalomra vagyok ítélve! Nekem is kisfiam lesz, akit 1 nap híján 28 hetesen 1345g-ra becsültek! Kell is neki a hely!!! Ja és még szerencsére nem jelentek meg csíkok sem! De a lényeg, hogy ne aggódj emiatt, ha a babával minden rendben, akkor nincs semmi gond! :-)
2008. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nálunk nem mérik meg a kezdésnél a haskörfogatot. Azt arra mondta, hogy sok ennyi idősen, hogy nekem 104 cm 28 hetesen, van egy másik kismama, akinek szintén 104 cm 38 hetesen. Ő erre mondta. :-)
2008. márc. 8. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Így már értem.
2008. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én még csak 18 hetes voltam, amikor nekem is azt mondta az uh-os doktornő, hogy ránézésre, a pocakom alapján 24-26 hetesnek gondolt. Nekem sem mérték meg az elején a haskörfogatot, és most sem mértem még meg, De most már én is kíváncsi lettem.

20 hetes kismama

2008. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Én 29hetes vagyok,bár már közelebb a 30hoz(baba egy hetes késésben van,tehát akár 28 hetesnek is lehet számolni),és most kíváncsiságból lemértem.108cm.Én sem kezdtem sújfelesleggel,és amit eddog híztam az sem a pocira ment.Inkább fenék,és combi,meg egy kicsit karra,nos és a cicik is legalább plusz egy kiló.

Az itt megjelent eredményekből azt látom,hogy a 38 hetes kismamának volt kicsi a pocakja,és nem nekünk nagy:)

2008. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt sajna nem tudom mekkorának kellene lenni, én 174 cm magas vagyok és nem kezdtem túlsúllyal a terhességet, eddig 6 kg-ot híztam és a haskörfogatom 90 cm. Most a 32. hétben járok és kislányt várok! A babám a 29. hétben 1600 grammos volt.
2008. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!