Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák és anyukák...

Tapasztalt kismamák és anyukák segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok.Az utóbbi pár napba rettentően sűrűn és erőteljessen (már zavaróan,kellemetlenül)érzem a babám mozgását.Eddig nem volt ennyira aktív csak az utobbi pár napba.Ez miért lehet?Mással is volt ilyen?Lehet hogy már nem érzi jól magát annyira bennt?A másik kérdésem az lenne hogy egy újszülött babát hogyan altattátok?Hason vagy oldalassan?Direkt vettünk neki légzésfigyelőt hogy kicsit megnyugodjunk.De ha oldalassan altatjuk akkor nem érzékeli,nem?A védőnő szerint oldalassan kell altatni,de nekem ez annyira nem szimpatikus mert szerintem elég kényelmetlen lehet.Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 2. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia.nekem már 7 hetes a kisfiam.én kb 4 hetes koráig az oldalán altattam úgy hogy a pléddal vagy takaróval amivel betakartam a hátához csináltam egy kis buckát a takaróval hogy ne tudjon átfordulni.ez azért jó mert ha szopizás után nem büfizne akkor amit fekve kibüfizik az oldalfekvésbe kifolyik a száján és nem nyeli vissza.arra kell figyelni hogy egyik alvásnál például a jobb oldalán alszik a következő alvásnál a bal oldalán aludjon.mindig váltogasd.amúgy én semmiféleképpen nem ajánlom a hason alvást,az én kisfiam most 7 hetes.most is az oldalán vagy a hátán alszik(neki már hiába csinálok buckát a hátához,simán átfordul rajta,meg keresztbe fordul a kiságyba.) amikor ébren van akkor szoktam a hasára fektetni és emelgeti a kis fejét,tornáztatja a kis izmait.
2011. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akciós elfordulás gátlók a Brendonban!


[link]

2011. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!