Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismami vagyok! Nem...

14 hetes kismami vagyok! Nem kivánom a szexet mitől lehet ez? a 12. -ik hétig nagyon hányingerem volt, de addig aránylag elfogadható volt a szexuális vágyam most meg semmi:(nagyon nagyon szeretem a kedvesem, nem értem miért van az hogy nem kivánom!?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak átmeneti állapot, hormonok is okozhatják, nyugodj meg! Nálam is volt egy ilyen pár hetes időszak, de azóta minden rendben, sőt jobban kivánom, mint valaha.. :-) Beszélj a pároddal, meg fogja érteni. Terhesség alatt rengeteg testi és lelki változáson megyünk keresztül.
2008. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod!igen beszéltem vele és a világ legboldogabb embere vagyok hogy épp pont Ő a kedvesem ,mert megérti a dolgot csak engem bánt nagyon!Nagyon nagyon szeretem a párom és a picibabánkat nem lehet hogy a féltéstől van?
2008. márc. 8. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a páromat és sajnos én sem kívántam a szexet, ő meg nem erőltette/erőlteti. Most már a vége fele járok és még mindig nincs szexuális életünk, főleg nem olyan amilyenekről itt egyesek írnak. De nem vagyunk egyformák viszont abban szerencsések, hogy ilyen társakra leltünk akik megértenek. Amúgy féltd a babót te is és hidd el Ő is. Mindemellett ez nem biztos megnyugtató számodra, mert ha nem jön meg az "étvágyad" később is bánt majd a dolog, legalábbis engem bántott, pedig beszélünk róla, de szerencsére ez nem befolyásolja a kapcsolatunkat. Csak már azt várom, hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba :-)
2008. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt az elejen ilyen idoszak,es most sem mondhatnam,h annyira kivannam,vannak napok amikor szeretnem,de legtobbszor En sem erzem.

Ez biztos csak a hormonok miatt van,ne izgulj ez el fog mulni,es minden a regi vagy meg jobb lesz mint elotte.

Boldog babavarast kivanok

14 hetes kismama

2008. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvastam itt olyanokat h akinek kisfia lesz azok az anyukák nem kivánják annyira a szexet?Ti milyen nemű kisbabát vártok?/a mi babócánk ugy néz ki h kisfiú lesz/
2008. márc. 9. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Nekünk kislányunk lesz.
2008. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk kisfiunk lesz és egyáltalán nem kívánom a sexuális életet.Szerencsére a párom sem erőlteti és megbeszéltük majd utánna bepótoljuk.Azt hiszem kétszer ha voltunk eddig együtt a terhesség alatt,de nem igazán volt jó,agyban sajna nem tudtam kikapcsolni és egyfolytában azon filóztam nem lesz e baja,nem fogok e vérezn utánna stb..Elég sok ilyet lehet olvasni itt.Mi is már a félidőt elhagytuk és iagzából nagyon megértő a párom,ami megnyugtató,de nem tudom mikor fog visszaállni minden a régi kerékállásba.NEm kell erőltetni nektek sem,majd jön amikor jön,minden esetre beszéljetek róla ,főleg ha téged nagyon bánt ez,mert akkor megkönyebbülsz te is és a párod is.22hetes kismama
2008. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!