Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10. hétig rendesen hányinger...

A 10. hétig rendesen hányingerem, stb voltak. Ezek a rosszullétek aztán elmúltak, és kezdtem örülni neki. Viszont most 13 hetesen meg szédülök. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem most kéne jönni a jó közérzetnek, tettvágyós időszaknak?Tudom minden terhesség más és más,csak már kezdtem örülni, hogy jól érzem magam, és végre élvezhetem a babavárás örömeit, erre meg jön ez a szédülés.
2008. jan. 18. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nincsen véletlenül gond a vérnyomásoddal??Meg mérted,mikor sze´dülsz??Beszélj róla az orvosoddal,vagy a védönövel.

2008. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 14 hetes vagyok, és szédülök.Nekem a vérnyomásom alacsony.(80/50)De ez nem baj.Legalábbis nekem ezt mondták.

Nézessd meg!

Gratula a babához!

2008. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!