Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok és má r...

10 hetes vagyok és má r nagyon várom hogy mozogjon, ti hogy vagytok? én nagyon türelkmetlen vagyok

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 11 hetes vagyok, és én is nagyon türelmetlen. sokkal nyugodtabb lennék, ha mindig érezném az én kis csöppségemet. de valahogy muszály türelmesnek lennünk :)

egyébként hogy érzed magad? látszik már valami a pocidon?

Csilla

2009. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most vagyok a 11. hétben, és hát én is nagyon türelmetlen vagyok. Jó lenne érezni a csöppséget, mert akkor tudnám, hogy minden rendben van vele.

Na de erre várnunk kell még kb. 4-5 hetet!!! :-)

Boldog babavárást!

2009. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon boldog babavárást nektek is, (csillának hívják a nővéremet is)sajna sokáig nem tudtam gép közelébe kerülni, talán egyszer kétszer, ha esetleg visszanéztek ide, válaszolok:)
2009. júl. 31. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Szuper érzés,én imádtam.

Nekem a 15. hét környékén volt először olyan érzésem,mintha valaki visszapattant volna a hasfalamról,ez volt az első jele felém a babámnak.

Utána,ahogy egyre nagyobb lett,néha olyanokat mozdult,hogy azt hittem menten kiugrik a köldökömön.

Jaj,annyira jó volt pocakosnak lenni!:)

Boldog babavárást Nektek!

1 éves nagyfiú anyukája

2009. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha már mozog akkor meg akkor azért fogod enni a kefét mert már fél napja meg se mozdul:-) de ez már csak ilyen:-)
2009. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a 12. hétben vagyok és én is várok már a mozgásra. Ez a 2. babám, az első a 17, vagy 18. héten mozdult meg először (már nem emlékszem, pedig tavaly volt). Tehát nem olyan korán, mint sok más kismaminak, de elkésve így sem volt és az volt benne a jó, hogy én nem apró bizonytalan mozgásokat éreztem először, hanem egyből rúgást és minden nap, másnap este már a férjem is érezte, illetve látszott a pocakomon a hullámzás.

Elvileg a 2. babát hamarabb lehet érezni, én a héten már két este beképzeltem magamnak, mintha éreznék valamit egészen lent a szeméremcsontom mögött, de tudom, hogy még nagyon picike és kizárt dolog, az ő legyen.

De azt sem tudom, hogy akkor mi volt, mert az is érzem, hogy a beleim már feljebb kerültek. Tényleg megnyugtatóbb, ha már mozog a baba, viszont az utolsó hetekben nekem már tényleg fájt néha, főleg amikor már beilleszkedett a feje és néha a húgyhólyagomat fejelgette. Az olyan érzés volt, mint amikor fel vagyunk fázva és hirtelen irdatlan fájdalom hasít bele a húgycsőbe. Illetve ha 2-3 órán át nem mozgott, akkor meg már bepánikoltam, hogy baj van, szóval már a mozgásos időben sem leszünk teljesen nyugodtan.

Pocakméret: nekem még nincs túl nagy, ami nem csoda, tekintve, hogy még nagyon az elején vagyok. Elvileg mostanában hagyja el a méh a szeméremcsont vonalát, akkortól már tényleg babapocakunk lesz, addig még csak a feltolódott belek miatt lehet pocak. Az fiamnál is csak a 25. héttől nőtt úgy igazán, most is hasonlót szeretnék, mert a végére így is elég nagy lett ahhoz, hogy kicsit kényelmetlen legyen és így is egy négy kilós fiúcska volt benne, szóval én most is kiegyeznék egy későn növő és a végére sem óriási pocakkal, bár ez nem az én kívánságaimtól függ. Most még annyi változás van, hogy az egyébként teljesen lapos hasam nem teljesen lapos, van valamennyi pocim, már jobban kiáll, mint a medence csontom. (Elég vékonyka vagyok.)

2009. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes terhes vagyok, és kb a 18.hét közepén mozdult meg. először olyan volt mintha a beleim (bocsi) rakoncátlankodnának, de mostmár biztos vagyok benne hogy Ő az :-)

Boldog babavárást mindenkinek

2009. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 14. héten mozdult meg először. Annyit éreztem, mintha apró pici kaparászás lenne odabenn. Utána persze rendszertelenné vált, volt, hogy napokig nem éreztem semmit.

Na az nem volt megnyugtató. 17. héttől éreztem erősebb mozgásokat, de még azt sem minden nap. Úgy a 19-20 hét körül viszont már minden nap ad jelt a kis drága. Sokszor van, hogy éjszaka éberebb. Viszont mikor simogatom a hasam, ahol rugdos sokszor bekeményedik a méhem, ezért inkább csak ráteszem a kezemet, hogy azzal is érezzem őt. Nagyon jó érzés, nem lehet szavakba önteni. Jó babavárást Nektek!

2009. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a másodikkal nekem is volt 12 héten hogy remegések éreztem, szerintem nem képzeled be
2009. aug. 2. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 15.hétben az első babómmal,de még nem érzek semmit,nagyon-nagyon várom már...
2009. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!