Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell, hogy mozogjon...

Mennyit kell, hogy mozogjon egy baba a 36. terhességi hétben? Mi a normális? Az én lányom elég lusta.

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 35 hetes vagyok és az én kisfiam is lustácska. Épp ma mondta a védőnő, hogy a napi 10 mozgás ha megvan az oké.

Szerencsére nekünk már itt a Pocakban kialakult a napirend. Délelőtt végig alvás, délután finom mocorgás, majd esti órákban nyomkodás, bökdösés. :)

Így simán megvan a 10!

Mondta a védőnő, hogy megfigyelte, aki pocakban nyugis baba volt, az kinnt is az lesz. Hát én ezt egyáltalán bánom!:)

Minden jót!

2010. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, pont ma mondtam én is anyumnak, hogy mintha lustább lenne az elmúlt egy-két napban a babus,mint előtte.Holnap töltöm a 36.hetet.

De mi az hogy napi 10 mozgás??ezt nem értem.naponta legalább 10szer rugjon?

Amúgy nem tudom te hogy vagy, de nekem sajna elég sokat keményedik már a hasam...mondjuk néha nem tudom megállapítani, hogy haskeményedés, vagy annyira kinyomja magát, hogy feszül az egész hasam...

2010. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem is nagyon sokat keményedik a pocim,de már vagy 2 hónapja.

nekem is elég lusti egy pár napja,de lehet a helye is szűkebb...nem sok van már sok sikert!

2010. szept. 23. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok. Az én lányom viszont folyton csinál valamit. Ide-oda jár a pocakom egész nap.

Remélem kint nem lesz ennyi dolga :)

Az első lányom alig mozgott a pocakomban, őt néha úgy bökdöstem fel, hogy csináljon már valamit.

Csak nagyjából figyeld a babádat, kb minden napszakban mozogjon valamit, csak hogy adjon életjelet magáról. Ha már egy picit rúg, az is valami, addig nem kell aggódni.

Jó babavárást!!

2010. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!