Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes 4 napos vagyok,3 hétig...

8hetes 4 napos vagyok,3 hétig barnáztam más egy hete nem, de ma megint jött egy kis rózsaszín folyás. Szerintetek? Le net

Figyelt kérdés
már 2* voltam dokinál legutóbb hétfőn, már akkor volt szívhang és azt mondta a doki hogy akár írásba is adja hogy nem lesz baj mert minden ok nincs semmi leválás semmi gond a kicsivel. Azóta nem is éreztem hogy le akarna szakadni a hasam alja, de tegnap este és ma reggel igen és jött is egy nagyon kicsi rózsaszín.Gyógyszert nem kaptam és azt mondta nincs rá szükség. Volt így valaki?
2011. szept. 3. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el ugyeletre es utrogrestant, artani nem art de ilyenkor jo. Ajanlom, h valts dokit. Terhesseg eseten semmi verzes, barnazas nem jo.En csak egyszer barnaztam, de azonnal kaptam gyogyszert. Veteles elojele is lehet. Hulye a dokid, h nem elozi meg azt amit lehetne.
2011. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ketszer veteltem el nemtorodom orvosok miatt. Most 8 hetes vagyok ma es 4hete szedem az utrot. Szigoru fekves.el vagyok tiltva mindentol. Nem is volt nsgyobb baj mint 4alkalom kicsi barna.surgosen kerj utrot es ne hagyd magad, irj bogy vagy.
2011. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 12. ill.a 14. héten véreztem, nem sokat, de megijedtem. A másodiknál kórházba is befeküdtem megfigyelésre. Nem kaptam semmi gyógyszert,csak magnéziumot kell szednem. és szigorúan feküdni(bár ezt nem mindig tartom be)

Ne aggódj, ha a méhszáj zárt,a lepény jó helyen van, és nincs görcsölés, nem lesz baj.Sokkal többet árt az idegesség!

Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. szept. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!