Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelőről vélemények?...

Szívhangfigyelőről vélemények? Mikortól lehet legkorábban hallani? A zselét lehet helyettesíteni valamivel? Hol keressem a babát 15 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem Angersounds-om van.

A 9. héttől hallottuk a babát. Egészen a szeméremcsont mögött/alatt kell keresni.

Nem lehet összekeverni a tiéddel, mert sokkal gyorsabb (2x gyorsabb)

Én a csuklómon ellenőriztem, hogy mit is hallok.


Testápolóval helyettesíthető a zselé (én ki sem bontottam a zselét) és Dove-t használtam.


Sok sikert! :)

2011. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Na, pont ezért nem vettem. Soha nem tudtam volna, hogy hol keressem...és csak paráztattam volna magam ha nem találom. Nemsokára meg fog mozdulni, és akkor úgyis be fog jelentkezni. Az ismerősöm védőnőjének van, ők is rendesen keresgetik a szívhangot.
2011. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 hetesen vettem meg. Mindig megtaláltam vele a szívhangot, ha nem is elsőre. Az a lényeg, hogy nem szabad pánikba esni, ha nem hallod rögtön. sokszor az segít ha az érzékelőfejet "billegteted" Ez úgy értem, hogy nem ide-oda húzogatod, hanem a dőlésszögén változtatsz azzal, hogy kicsit ferdén nyomod rá a hasadra.

A zseléről annyit, hogy a gyógyszertárakban lehet kapni kb. 300 Ft-ért 2,5 dl-es uh zselét. Nagyon megéri.

2011. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 hetesen hallottam először. Előtte pár nappal nem találtam még, de nem paráztam, mert sokan írták, hogy még 20 hetesen sem találták. Szóval ha nincs meg ne parázz, attól nincs baj, viszont mihelyt megvan rendkívül megnyugtatja az embert és olyan jó érzéssel tölt el, hogy azt nem lehet szavakba foglalni (ezt a 2. válaszolónak üzenném). Úgyhogy nekem nagyon megéri.


és a szeméremcsontod fölött keresgesd közvetlenül! tényleg duplája a tiédnek!


akinek meg az árával van baja, én használtan vettem 5000-ért vaterán, és szerintem ugyanannyiért el is fogom tudni adni, de ha meg nem akkor is megérte az árát! ;) boldog babavárást!


jah és én is testápolóval, (amelyik hígabb,) vagy gyakran masszázsolajjal (ez még jobb!) helyettesítem a gélt. de azt mondják hogy a johnson-os babaolaj is nagyon jó!

2011. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A babaolaj a legjobb. Nekem a zselé sistergett, míg az olaj prímán vitte a hangot. 14. héttől használtam.
2011. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden válaszolónak. Igazából nem paráztam,mert sejtettem,hogy lehet rossz helyen keresem. Később rákerestem neten, és ott láttam,hogy hol kell keresni,így egyből meglett. Tényleg nagyon megnyugtatott. Szerintem nagyon jó találmány. Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2011. szept. 4. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!