Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vok, elég sok péksüti...

23 hetes vok, elég sok péksütit ill. fehérkenyeret eszem, többnyire mondjuk reggel, de van mikor éjszaka is. Mivel tudnám ezeket helyettesíteni?

Figyelt kérdés
A zöldség, gyümölcs téma mostanába nem igazán megy csak a "rendes" kaják. Terhesség előtt is annyit ettem ezekből amennyit most, csak gondoltam kicsit egészségesebb életmódra kellene váltanom. Nem szeretnék diétázni, eddig 6 kilót híztam, ami nem is látszik, egyszerűen csak úgy érzem nem kéne ennyi kenyér, péksüti. A barnakenyeret ne írjátok, mert azt nem szeretem. Mit javasolnátok?
2008. júl. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szólsz a Korpovit kekszhez? Reggelente sokszor eszem ilyet, almával. Szerintem hasonló az íze, mint a pékáruknak.
2008. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt egyél amit megkívánsz, az a legegészségesebb! Ha a péksütit akkor azt. Próbálj enni gyümölcsöt, zöldséget de ne erőltesd ha nem esik jól. Én 21 hetes vagyok és szintén a "rendes" kajákra bukom, akár az éjszaka közepén is... Elevitet is szedek és eddig 4 kilót híztam. Szerintem a diéta ilyenkor a legrosszabb döntés!
2008. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig mégis a barnakenyérfélék a jók,pl a rozscipó,csak meg kell szokni az ízét.
2008. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Búzából is vannak teljes kiőrlésű kenyerek, próbáld meg azt!

A magvas dolgokban sok a vas és az most kell neked. Érdemes lenne kipróbálnod.

2008. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!