Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy el lettem...

Lehetséges, hogy el lettem számolva?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint most vagyok 18+3 napos. 2 hete éreztem meg először a babámat. Nekem csak a legelső nap volt olyan, mint egy buborék, azóta folyamatosan erősödik. Most ott tartunk, hogy már érzem kívülről a mocorgását, sőt volt hogy láttam is. Nem képzelődöm tudom, hogy Ő volt. A méretei viszont igazolják az orvos által megállapított korát. Ennyire kis vasgyúró a kisfiam, vagy csak nagyon vékony a hasfalam?
2011. szept. 4. 19:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy első babánk.
2011. szept. 4. 19:15
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Vagy csak a beleid mozgását érzed és látod. Én is éreztem a beleim mozgását már úgy, mintha megrúgtak volna, és még láttam is a hasamon a dundorodást itt is ott is, és a beleim voltak, ugyanis nem vagyok terhes. Épp most menstruáltam. Úgyhogy szerintem lehet, hogy a beleid.
2011. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem a gyomromban érzem hanem az alhasamban, tudom hogy a babám az.
2011. szept. 4. 19:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az alhasamban mozognak a beleim, mivel ott vannak a beleim.
2011. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen elõfordùlhat, hogy a beleid.
2011. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha voltál már babás meg tudod különböztetni. Nem a megerősítés kell, hogy igen ő mozog, mert hetek óta érzem. Nekem sosem voltak olyan bélmozgásaim, hogy kinyomja a pocakomat az egyik oldalon, aztán meg átvándoroljon a másikra. Mások vagyunk...
2011. szept. 4. 19:22
 7/18 anonim ***** válasza:
A belek nem a gyomorban vannak, ne félj eljön az az idõ amikor valóban jól làtod.
2011. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hàt ki tudja elõfordùlhat.
2011. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ha megválaszoltad már magadnak a kérdést, miért kérdezel másokat? és ha valaki nem olyan választ ad, amilyent te vársz, miért nem fogadod el, vagy gondolod meg? Akkor minek kérdezel...
2011. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az volt az eredeti kérdésem, hogy "Lehetséges, hogy el lettem számolva?". Tehát gondoltam magamban, hogy esetleg ír valaki olyan is aki járt hasonló cipőben, mint én. Nem így történt.
2011. szept. 4. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!