Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet venni Szfvár környék...

Hol lehet venni Szfvár környékén szívhang figyelőt? Vagy esetleg kölcsönözni lehet? Mennyibe kerül? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A győri forgalmazótól vettem, 9900 Ft-ért, ők állták a postát, másnap már ki is hozta a futár.

[link]

Ezt nagyon jól lehet használni, volt olyan ismerősöm, aki a 10. héttől hallgatta vele a babáját. Én is mindig könnyen, egyértelműen megtalálom vele.


Én kipróbáltam a BebeSounds-ot is, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Szerintem

2009. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angelsound van. 12.-től a 17.-ik hétig használtuk, utána már jól érezhető lett a mozgás és ezért már szerintem szükségtelen lett. Utólag már nem vennék ezért a jó 1 hónapért.
2009. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem is érezhető már a mozgás, de vannak napok, mikor egész nap semmi, ilyenkor nekem megnyugtató, hogy rátudok hallgatni, és nem stresszelem magam. Szóval én végig hasznát veszem.

Egyébként a teszveszen és a vaterán is szokott lenni, használtan, de olcsóbban. Érdemes azt is nézegetni.

2009. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI A VÁLASZOKAT,MEGNÉZEM A VATERÁT!!!!
2009. ápr. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!