Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szolnokon (vagy környékén)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolnokon (vagy környékén) hol lehet a legolcsóbban menyasszonyi ruhát kölcsönözni?

Figyelt kérdés

Esetleg a völegénynek is lehet kölcsönözni?


Árat is írjatok, ha lehet.


Ha tudtok honlapcímet, azt is megköszönném.


2010. máj. 9. 21:20
 1/9 anonim válasza:
Szia nekem van egy eladó 46-48-as menyasszonyi ruhám igaz, hogy Biharkeresztesen lakom kb 150 km-re. 1 szer használt. 70000 ft-ért árulom. kb annyiért kölcsönzöl. csodaszép esküvő aprón is meg van hirdetve. [link] Itt sok ruhát találsz annyiért amennyiért kölcsönöznél. Sok boldogságot! Andi
2010. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatot, de evvel most nem élnénk. Sok sikert az eladáshoz.
2010. máj. 10. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem innen volt ruhám [link] ez az SZTK-mögött van a kis utcában Szolnokon. Rafinált a nő, mert a drága ruhákat mutatja meg a legújabb kollekcióból, de ha megmondod neki, mennyit szánsz rá akkor is tud segíteni, csak ne hagyd magad :) Az Onix-ban nagyon drágák a ruhák, 100-120 alatt nem igazán kapsz. Még esetleg itt nézz szét: [link] ez szolnokon az Adyn van. Remélem segítettem. Sok sikert :)
2010. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak nagyon köszi!(a párom tette fel a kérdést:) )
2010. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. máj. 16. 19:52
 6/9 A kérdező kommentje:
A Díva-ban voltak a lányok, a Viktória épp az orrunk elött zárt be, de nem adjuk fel. Vissza mennek!!!!!
2010. máj. 16. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül valami szépet találni :) 2.voltam
2010. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

www.evaeskuvoiruha.hupont.hu/

Itt sikerült bérelni gyönyörű szépet.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az üzletet.20000ft-90000ft-ig vannak a ruhák.És itt nem igaz az a mondás hogy olcsó menyasszonyi ruhának híg a leve.

És tündéri az eladóhölgy.

2010. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tavalyi évben volt szalagavatóm. A mi osztályunkban 2 ember kivételével a GLÓRIÁBÓL volt mindenkié. Hát mit ne mondjak...GLÓRIA?! NA ODA SENKI NE TEGYE BE A LÁBÁT! A szolnoki üzletükről beszélek, de egy a tulaj, úgyhogy mindegy. Kezdjük ott, hogy árak. Elkérnek X összeg foglalási díjat, melyről nyugtát stb. nem adnak persze, csak egy 5*10 cm-s papírfecnit, amelyen rajta van a ruha száma meg a neved és hogy mennyit adtál oda foglalásnak és azzal kell menni majd szalagavató előtt. Elvileg mindenki kapott 5 000 Ft kedvezményt az osztályból, mert XY volt a tánctanárunk, sőt ezt szinte Szolnok majdnem összes iskolájának megadták, tánctanártól függetlenül, de vissza is vették majdnem. ITT JÖN A CSALAFINTASÁG! Oké, meg van a kiválasztott álomruha. De nocsak nocsak...mindig át kell őket varrni és elég nagy az esély, hogy szűkíteni, bővíteni kell vagy le/felhajtani a tüllt. Ezért, mintha a kölcsönző hibája lenne, hogy nem jó rá pont a ruha elkértek POFÁTLANUL több ezer forintokat is. De ez is pofára ment, valakitől elkértek 500 Ft-ot, de valakitől 3 000 Ft-ot (vagy többet) húztak le (a több ezer forintos tétel volt a gyakoribb, nem a pár száz forintos) és itt nem 5-10 000 forintos ruhákról volt szó, amik a legolcsóbbnak számítottak (bár ott azok is, amik nem olyan drágák voltak, széthasználtak, szétfoszlottak, koszosak voltak), hanem 20-30-40-50 000 Ft-os ruhákról és ezt a foglalási díjon felül!!! Majd mikor mentünk a ruhákért, se egy darab nyugtát, se semmit nem kaptunk a kifizetésről...

Az én történetem: nagy boldogan ballagunk a ruhákért, majd adom a cetlim...Nem a főnökasszony, hanem egy alkalmazottja előtémfereg egy ruhával nagy nehezen, hogy tessék vigyem. Én csak néztem, hogy egy kanyarba nem az a ruha, amit én választottam. 30 000 Ft-ot fizettem a ruháért, ami nem kis pénz, de nekem pont az a fazon állt jól, az olcsóbbakból meg már sokat vittek és csak a szétkopott sárgák maradtak kb. Normálisan, nem felemelkedő hangsúllyal kijelentettem, hogy elnézést, de ez nem az a ruha. Erre mit kaptam...a"kedves" hölgy kiakadt, hogy ez márpedig az, hiszen az a szám van rátűzve, biztos, hogy ez az. Én képpel pedig bizonyítottam is a telefonomból, hogy én márpedig nem ezt választottam. Akkor se akarta elhinni...Majd a főnökasszonyhoz mentünk, aki kijelentette, hogy ja igen ez egy másik, mert amit én választottam azt valaki, úgy szétszaggatta előző hétvégén, hogy nem lehetett újravarrni...De se egy bocsánat, vagy ilyesmi. Hát most mit tehettem volna, szalagavató előtt 1 nappal, minthogy elhozom, más már nem volt. Azt állították, hogy ez egy vadiúj ruha. Hát én azt a mai napig kétlem, mivel látszott rajta, hogy már volt használva. SŐT ahogy rajtam volt a szalagavató napján a műsor előtti gyakorláson MÁR SZÉTSZÚRTA AZ OLDALAMAT A MEREVÍTŐ, mivel totálisan több darabra szét volt törte a ruhaanyagba, csak az épp nem látszódott...Szóval tiszta seb volt a két oldalam...De a próbán még az is kiderült, hogy az egyik osztálytársamnak FEL SE HAJTOTTÁK A TÜLLT. Szóval igen...varrónőset is játszhattunk, mivel kézzel muszáj volt felvarrni, nehogy esés-borulás legyen a vége. DE AZÉRT AZ ÁTALAKÍTÁSRA A PÉNZT ELKÉRTÉK! A NAGY SEMMIÉRT! Na, de itt még nincs a történetnek vége! Az iskolánkból egy másik osztálynak is azon a hétvégén volt a szalagavatója. A miénk pénteken, az övék szombaton. ÉÉÉÉÉÉS! Hiába magyaráztuk el vagy 20x mindkét osztályból mindenki, hogy igen az egy hétvége és két külön osztály, de nem sikerült megérteniük. Mi csütörtökön, a másik osztály lányai pedig pénteken mentek a ruhákért. ITT VOLT A BÖKKENŐ! Több ruhát is kiadtak egy hétvégére két embernek. Szóval a másik osztályból, sokan rádöbbentek, hogy nincs meg a ruhájuk... HÁT AKKOR HOL VAN TÖBB TIZENEZREKÉRT????!!!! Végül, aznap vitték nekik azokat a ruhákat, amiket mi vettünk fel előző nap és beleizzadtunk délután 2-től este fél8-ig...Minden tisztítás nélkül, összeizzadtan átadták nekik...Úgyhogy igen, az én véleményem veszettül "pozitív". IGEN! EZ A GLÓRIA! EGY IGÉNYTELEN, POFÁTLAN BANDA ALKOTJA. Hiába a szép ruhák stb. DE ÍGY? Máshol a kölcsönzési díjba, ahol még ráadásul olcsóbb is, beletartozik az átalakítás... NEM MÉG AZON FELÜL EGY KIS PLUSZ PÉNZKÉNT VÁGNAK ZSEBRE...

FŐKÉNT KEDVES SZALAGAVATÓSOK! REMÉLEM KANYARBA ELFELEJTITEK ŐKET! Szerintem senki sem szívesen táncol egy hibás vagy épp egy undorítóan büdös, szétizzadt ruhában. Ennyi lett volna a véleményem.

2016. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!