Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Megnéznétek nekem a...

Kismamik! Megnéznétek nekem a pocakomat?

Figyelt kérdés
Szerintetek leszállt már a pocakom? Azt lehet érezni egyáltalán? 35 hetes kismama
2011. szept. 5. 20:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Itt a kép:

[link]

2011. szept. 5. 20:56
 2/15 anonim ***** válasza:

Kukk???

Nem linkeltél képet :)

2011. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ja ...megvan...

Passzolok, én 30 hetes vagyok, de az enyém is így néz ki:)

2011. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen! Már eléggé lent van:) Kitartás, a picurhoz pedig Gratulálok!
2011. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen elégé lent van, talán még nem teljesen.
2011. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. De tapasztalatból mondom, hogy mindegy is. :o)

Első babámat vártam, NST-re mentem 38 hetesen délután, közölték, hogy hú de fent van ez még, no aznap éjjel megindult a szülés.


Második meg már "hű de lent van és milyen nagy", és még jó két hétig totojázott...


Szép szülést!

(De még várj 2 hetet minimum! :o)

2011. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként én másodjára éreztem: a gyomrom megkönnyebbült, és a légzés is, viszont kezdődött az inkontinencia, és a hihetetlen combtőfájdalom (egyszer össze is csuklottam, mert belenyilallt a lábamba...)
2011. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de egyszerűen megtudhatod. Ha a 4 ujjad befér összezárva a pocid teteje és a melled alja közé akkor már leszállt.
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elindult lefelé..Nekem annyira fennt volt hogy a melleiemt egészen felnyomta, non stop égett a gyomrom,légszomjam volt.Úgy vettem észre hogy elindult lefelé hogy szinte "fellélegeztem" és azóta egyátalán nem ég a gyomrom,viszont gyakrabban megyek WC-re.2ujjam fér be,tehát még megy lejjebb.Boldog babavárást!:)


35 hetes kismama

2011. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kisfiú lesz?:)
2011. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!