Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Megnéznétek a...

Kismamák! Megnéznétek a kiskönyvben, hogy az AFP vizsgálat mindenkinek ki van töltve? Vagy miért van nekem kihúzva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 20:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem AFP, hanem ASP,azaz trombózisra való hajlam. Ezt mindenkinél végzik????Hol van feltüntetve? Erre lennék pontosan kíváncsi.
2011. szept. 28. 20:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Az új kiskönyvekben ki van húzva az AFP, nem tudni miért, pedig végzik a vizsgálatot. védőnő
2011. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Trombózisra való hajlam. Ezt mindenkinél végzik????Hol van feltüntetve?
2011. szept. 28. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem nézték a trombózisra való hajlamot. Szerintem csak akkor nézik, ha indokolt.
2011. szept. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ki van húzva, és az egyéb vizsgálatokhoz van beírva az AFP, hcg, stb.
2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A trombózishajlam vizsgálatot nem végzik el, csak ha tényleg indokolt. Mi voltunk genetikai vizsgálaton - két vetélés miatt, akkor volt kromoszómavizsgálat is, és ez is... Mert az ismétlődő vetéléseknek sajna szokott ez lenni az oka. Injekciózni kell magát végig a kismamának, és problémamentesen ki lehet hordani a terhességet ilyenkor is szerencsére.

(nálunk hálistennek rendben találtak mindent, most várom a második kisfiamat :-))

neked is boldog babavárást!

2011. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végeztek trombocyta vizsgálatot,de akkor még nem volt kiskönyv de utólag se írták bele,de a papír megvan róla.nekem indokolt volt 2 sikertelen miatt. 17hetes
2011. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!