Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után az első hónapban...

Szülés után az első hónapban teherbe lehet esni? Még szoptatok. Nem vártuk meg a 6 hetet csak 4-et.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 05:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor lehet igazan. rengeteg no koveti el ezt a hibat. szules utan konyebb teherbe esni
2011. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is megtörtént, bár nem 6 hét után hanem három hónapra rá.
2011. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hugim is szoptatás (és gyógyszerszedés) mellett lett terhes a másodikkal, így bőven lehet, a szoptatás nem jelent védelmet. De a 6 hetes kontroll előtt elég rizikós együtt lenni, én nem mertem, mert nem tudhattam, hogy minden helyreállt-e...
2011. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőméknél 10 és fél hónap a korkülönbség a két gyerek között, szóval simán lehet.
2011. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Tudom,hogy régi a poszt, de végül lett kistesó? Most nálam is hasonló a helyzet és nem szoptatok, csak lefejem azt az 5-10 mili tejet ami van. Mi az 5.héten voltunk együtt,ez már egy hónapja,és még mindig semmi. Csak április elején megyek kontrollra. 100 százalékban lehet valaki terhes az előváladéktól? Vagy ez nagyon ritka?
2018. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!