Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen baj, hogy még nem...

29 hetesen baj, hogy még nem voltam fogászaton?

Figyelt kérdés
Nincs gond a fogaimmal, nem fájnak,nem lyukasak,kálcium hiányom sincs,a védőnő egyszer említette amikor megkaptam a könyvem, azóta senki,35km-re lakunk a fogorvostól és egy egész napot igénybe venne,fontos elmenni,baj ha nincs meg a pecsét?
2011. szept. 6. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják kérni sehol a pecsét meglétét.


akkor lenne fontos elmenni ha inygyulladásod lenne mert az a bacik bekerülése miatt koraszüléshez vezet ill a gyulladt fog esetén a góc . de ha nincs ilyen akkor nem kell .

2011. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A magad érdekében menj el, amíg pocakos vagy, most még ráérsz. Egy gyerekkel sokkal nehezebb lesz megoldani. Az hogy úgy érzed, nincs baj a fogaiddal, egy dolog, de egy fogkő leszedés meg egy vizsgálat biztos hogy jót tesz, és megnyugodhatsz, hogy tényleg minden OK a fogsoroddal, letudtad ezt is egy időre. Ha neadjisten meg van egy-két lukas fogad, akkor legalább azt is időben elkapjátok.


Azt nem tudom, hivatalosan gond-e, ha nincs pecséted, ezt kérdezd meg a védőnőtől.

2011. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én terhességem alatt egyszer sem voltam fogászaton. Fogsorommal nem volt gondom, de a vizesedéssel és hasonlókkal igen, szóval én is úgy gondoltam, hogy minek kínozzam magam egy fél napon keresztül. 7. hónap tájékán biztonság kedvéért elkezdtem napi szinten kálciumot inni. Ennyi.
2011. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék elmenni fogorvoshoz csak úgy,nekem tényleg nincs baj a fogaimmal és fogkövem sincs,amúgy meg érzékeny vagyok a fogászati vizsgálatokra mert mindig öklendezek van ,hogy hányok is úgyhogy nem szeretnék elmenni csak ha muszáj!Ha később baj lenne amit nem szeretnék akkor van a kislányomnak apukája és 2 nagymamája is akire bízhatom szerintem ha eddig nem volt egy éven belül nehezen lesz baj a fogaimmal.Engem csak az érdekelne ,hogy kell-e a pecsét,fontos-e?
2011. szept. 6. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

nem fontos,senki nem fogja kérni a fogorvosi pecsétet..

Miattad ajánlják.

2011. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!