Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nézhette ezt a kukijának a...

Nézhette ezt a kukijának a doki a 12 hetes uh-on? (képekkel)

Figyelt kérdés

Most voltunk 12 hetes vizsgálaton, az orvos azt mondta, hogy mintha fiú lenne, de nem tud és nem is akar most még mit mondani. a vizsgálatból lefényképeztem 2 képet, amin a babát alulról látni. jobb felül az egyik kis talpa is ott van.

szerintetek erre mondhatta a kukiját? mert ugye a golyói ilyenkor még nincsenek lent, így a két alsó nem lehet az. :S vagy ez esetleg a köldökzsinór, csak alulról így látszik? :S

nem láttam még ilyet, úgyhogy kérlek ne nézzetek butának, nem tudom, hogy egy 12 hetes magzatnak milyennek kell lennie a nemi szervének.


[link]


[link]


(és bocsánat, hogy a képek rossz minőségűek)


2011. szept. 6. 14:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Hát én ezekből nem tudok semmit kivenni!:)

De miért ennyire életbevágó ez? Vagy kisfiú, vagy kislány. Tenni már úgy sem lehet egyik ellen sem!:)

Én is megkérdeztem a 12. hetin és nekem sem nagyon akart a doki semmit mondani,mert ilyenkor még nagyon hasonlóak! Majd kiderül kb. a 18. hetin!

2011. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
ezekből én semmit nem tudok megállapítani, pedig fiam is és lányom is van. Tényleg ne ma legjobb minőségűek, még a baba pontos helyzete is kérdéses. A doki nem véletlenül nem mondott semmi konkrétat, vagy elmentek 4D-re és ott 80%-os pontossággal megtudjátok a nemét vagy vártok még néhány hetet és már az sztk szonográfus is meg tudja majd mondai. Persze, ha megmutatja magát a baba.
2011. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem életbevágó, nekem mindegy csak egészséges legyen, de azért furdal a kíváncsiság. oda is tettem egy nyilat. egy ilyen alak látszik, csak most vízszintesben tudom ábrázolni a jelekkel, nem függőlegesbe :-
2011. szept. 6. 14:44
 4/24 Kerria ***** válasza:
85%
Én sem tudlak sem megerősíteni, sem megcáfolni. Én a 12. heti ultrahangnál annyira meghatódtam, hogy látom a fejecskéjét,a testét, kezeit-lábait, hallom a szívhangját, hogy el is felejtettük megkérdezni a nemét :s a 18. hetin már azt mondták egyértelműen kislány. Azóta be vagyok sózva, nehogy kukacot növesszen, mert már beleéltem magam abba, hogy kislány. Persze az a fontos, hogy egészséges legyen!
2011. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

itt egy pár fiús ultrahang kép de egyik sem hasonlít a tiédhez nem látom a popsiját meg a két combját,de azt tudom hogy 12 hetesen még nagyon egyforma a két nem nekünk 16 héten mondták hogy kislány de csak 4 D-n akkor 3 csíkot lehetett látni és láttuk a nagyajkakat,azóta is azt mondják kislány remélem az is marad.:)


üdv 29 hetes km.

2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. mire írtad hogy itt? :$ gratulálok a kislányhoz. ;)
2011. szept. 6. 15:02
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
2011. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Na szóval itt :

[link]

Bocsi csak én is belemerültem a nézegetésbe!:))))

2011. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem a 12 hetes uh-on lányt mondtak, elég profi orvos, profi képpel, de nem mondta biztosra. 18 héten a dokim genetikai vizsgálaton szintén kislányt mondott. Megvettem a rózsaszín babakönyvet, majd 26 héten egy nem profi gépen a dokim (sztk-ban) azt mondta, nagyon jól van a kisfiú!!! meglepődtem, köpnio nyelni nem tudtam. 32 héten 4D uh, ismeretlen dokitól, kérdeztem kisfiú, avyg kislány. azt mondta inkább kislány! :-) a lényeg kisfiam született:-) az összes uh egyszer mondták hogy fiú:-) de én úgy voltam vele, ha egyszer láttak valamit, akkor inkább fiú! Szóval várd meg a 18 hetet akkor már biztosabbat tudnak mondani:-)fiam egész végig szégyenlős volt, a !d -n is belemászott a méhlepénybe, és maga elé húzta a köldökzsinort:-) édes pofa volt:-) Könnyű terhességet!
2011. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kislány lesz! :)
2011. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!