Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a hülye idő miatt lehet?...

Ez a hülye idő miatt lehet? Nem akar elmúlni a poci feszülés, nem fáj meg semmi, nem nem is túl kemény, inkább mintha fel lennék puffadva vagy nem tudom:)

Figyelt kérdés
(hát ezt nem tudom jobban leírni) Meg elég nehezen kapok levegőt. Ma megyek dokihoz, csak gondoltam hátha tapasztaltatok már ti is ilyet. 33+6 hetes kismami
2009. ápr. 21. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

há titt nálunk is tegnap "sűrű" volt a levegő a kicsim nyegergett( 9 hós) amikor a hsamban volt én is megéreztem minden időjárási vackot. attól érezheted és így a vége felé már mindenki fél egy kicsit, hoyg nem lesz -e koraszülés, vagy mindnenok lesz-e és ez felerősíti azt, hoyg esetleg a frontot is érzed, meg az esőfelhőt amiből nem is esik, csak pl. 20 km-rel arrébb, meg ilyesmi.

ha ma mész dokihpoz, akkor meg fogsz nyugodni. üdv. szép napot.

2009. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!