Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Nem birom tovább.

Mit csináljak? Nem birom tovább.

Figyelt kérdés
Férjemmel egyre rosszabb a kapcsolatunk most vagyok 31 hetes terhes.még egy jo pár dolgot meg kéne vennünk a babának de ugy csinál mintha minden meg lenne már mindig mindent a következö honapba de abbol sosincs semmi. mindenre azt mondja ez minek kell...???ö akarta a gyereket most meg semmit nem tesz az érdekébe és már nagyon elegem van nem birok együttélni lassan már vele..
2011. szept. 7. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tipikus pánikrekació szülés előtt.

Ha egyébként normális, és tényleg igazán akarta a babát akkor meg fog változni.


Próbálj erről beszélni vele nyugodtan,ha nem lehet vagy már próbáltad akkor pedig hagyjad, mert elmérgesedik a helyzet.


Közös kasszán vagytok? Vagy ki kezeli a pénzt?

Amire szükség van egyszerűen vedd meg.

Ő meg majd meglátja hogy kell ha eljön az ideje.

2011. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a pénzt ö kezeli és ami nekem van azt már mindent a babára költök...de félek hogy nem lesz meg mindene mire ideér.a férjemnek minden fontosabb sajnos uj telo stb..és tényleg ö akarta ababát... mindenért kiabál ha meg kell venni valamit alig merek neki már mondani valamit is ...
2011. szept. 7. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Azt hiszem, ebben az esetben nem fogiunk tudni segíteni.

Mert okoskodni innen a távolból nagyon könnyű,de nem látjuk a valós helyzetet,és őt sem hogy milyen ember.

Milyen volt korábban és milyen lett most.

Ez a kiabálás dolog sem mindegy hogy milyen ember szájából jön.


Egyébként, mi hiányzik még?

Biztosan tényleg jól látod, és szükség van rá?

Jól megindoklod? MIt mond szerinte miért nem kell?


Esetle megkérdezheted mivel lehet helyettesíteni ha szerinte nem kell?


Egyáltalán megengedhetitek magatoknak azokat a dolgokat,vagy ha megveszitek akkor esetleg nem jut a csekkekre?


Ne haragudj rám,hoyg sokat kérdezek,csak valahogyan próbálok képbe kerülni és segíteni neked.

2011. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
babakocsi matrac kisollo pelenkázora szivacs stb.. ezek tényleg fontosak szerintem
2011. szept. 7. 18:18
 5/15 A kérdező kommentje:
textil pelenka a feje alá,kisollo,cumisüveg kimosokefe kiskanál..stb.. az azért nem kell szerinte mert neki se volt.tudom ezek kis dolgok de sok ilyen kis dolog van...
2011. szept. 7. 18:21
 6/15 A kérdező kommentje:
igen megengedhetnénk ha nem lenne fontosabb egy ujabb érintöképernyös telefon vagy haverokkal a kocsma...vagy az uj hiper szuper 60 ezres kávéfözö...
2011. szept. 7. 18:24
 7/15 anonim ***** válasza:

B@sszus.

:-(

Pedig ezek tényleg kellenek.

Ezek a legfontosabbak, nem egy extra igény.


Akkor csak az jut eszembe,hogy rá kéne kérdezni,hoyg mivel fogja:

1. levágni a körmét?

2. mire fogja fektetni?

3. mivel viszitek sétálni a babát és levegőzni?

4. textilpelus az a legtutibb dolog - mindenhol azt teszed a baba alá,mégsem vietsz az orvoshoz pl törölközőt helyette...

stb

De ha ez neki nem világos magától,akkor én is és te is hiába regélünk itt.


Esetleg mutasd ezt meg neki:


KEDVES "APUKA" KÉRLEK TÉRJ ÉSZHEZ,MERT EZ NEM FELELŐS GONDOLKODÁS

2011. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszin hogy válaszoltál nekem. nagyon el vagyok keseredve.kezdek rájönni hogy nem egy jo választás volt ö sajnos...de nem tudom most akkor hogyan tovább...
2011. szept. 7. 18:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Itt sajnos több sebből is vérzik a dolog!

Az első a családi kassza. Jól értem, hogy ő határozza meg mire költitek a pénzt ahelyett, hogy hazaadná? Ez nagyon nincsen így rendben, nagyon nagyon nincs...! Így gyermek szerepben vagy mellette, ő pedig apukát játszik feletted! Ez nem egyenlő kapcsolat.

A másik, hogy a gyermek közös felelősség. Érdemes a védőnővel és a pároddal együtt leülni és kérni a védőnő segítségét a babkelengyéhez. Így a párod legalább szakember véleményét is hallja.


De itt tényleg a kapcsolat alapjaival van gond. Bár nagyon keveset írtál magatokról, de ez szembetűnik. Emellett úgy tűnik, hogy a párod éretlen az apaságra egyenlőre. Sokat kell vele beszélgetni, esetleg a szüleit is megkérni, hogy beszélgessenek vele.

2011. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az anyukája detto ugyan ez megigérte vesz egy pár dolgot aztán inkább nyaralni megy.nálunk nincs sajna védönö de a dokinál kaptam könyveket katalogust mondtam neki hogy olvasgassa de még ki se nyitotta...igen ugy érzem mellette magam mint egy kisgyerek akinek anyukájátol kell pénzt kérnie...mondam neki hogy a csakkeket befizetem én de ö ragaszkodik h ö fizesse be érdekes csak atto félek valamelyiket nem is fizeti be és késünk vele..mulkor is kaptunk büntit miatta...és erre az volt a kifogás hogy nem sokkal kellett többet fizetni...nem semmi....
2011. szept. 7. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!