Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem nem bírom tovább,...

Úgy érzem nem bírom tovább, kismamaként nincs elég lelki erőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a páromnak szeretője van, a kedves hölgy hozta a tudomásomra. Állandóan zaklat pedig a páromat azonnal elküldtem, nem tudok így vele együtt élni. Nyilvánosan alázott egy közösségi portálon. Miután letiltottam a párom falán keresztül irkál. Tudom, hogy ez őt minősíti és nem engem, de úgy érzem nem bírom tovább. Az is elég nagy fájdalom, hogy a bébit egyedül kell felnevelnem. Arra gondoltam elmenekülök innen vagy megölöm magam. Fogytán az erőm és senkire nem számíthatok, csak beszélgetés téren sem. Hogy fajul odáig valaki, hogy ezt csinálja egy várandós nővel? Köszönöm ha valaki válaszol, tudom ez az én problémám. 21hkm
2011. okt. 27. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, nem ér annyit az a tetű, meg a szemétláda nője sem, hogy miattuk megöld magad. Gondolj a picikédre, aki a pocakodban növekszik. Tiltsd le a párodat is, akkor nem kell nézegetned a kiírásait. Én a helyedben most szépen hazamennék anyukámhoz 1 hétre, és csúnya dolog, tudom, de sajnáltatnám magam... :D :D Az anyukák hihetetlen jól tudnak lelket önteni az emberbe.

Egyébként mindig gondolj arra, hogy te már felelős vagy azért a pici életért ott a hasadban. Ő ott lesz neked, te pedig őneki. :) Ennél nincs fontosabb a világon.

2011. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan sajnálom.

Ez az egész valóban nem téged minősít, hanem azt a nőszemélyt meg a volt párodat.


Egy valamit jegyezz meg: neked és a babának csodás élete lesz, és csodás kapcsolatban lesztek egymással, mindig ott leszel neki te és neked ő!

Eszedbe se jusson butaságot csinálni, mert anyáváv válni a világ legcsodásabb dolga!

Apává válni is az, úgyhogy a volt párod élete legnagyobb hibáját követte el ezzel a lépéssel,és mind a ketten ő is meg a nő is szegéységi bionyítványt állítottak kii magukról.


Ez most egy szar időszak,de neked ezt túl kell élni, erősnek lenni, és megcsinálni, mert egy kis élet növekszik benned!


Minden jót kívánok neked!

2011. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

De minek zaklat, ha már a férjed kidobtad???Nem értem, hogy mit akar!Ezt leírnád részletesebben légyszíves?

Elhiszem, hogy ki vagy!Mindenki ki lenne!De ha meg van az anyagi háttered, akkor nem lesz semmi baj!Babával csak az első idő nehéz, de ha egy angyalka lesz, akkor még az sem!Hihetetlen boldogságot tud adni a saját gyereked, csak nyitottnak kell lenni rá!Én elhiszem, hogy rosszul érzed magad, de esetleg jó lenne szakemberhez fordulni, akinek elmondhatod ezt az egészet, és ha más nem akkor ő erőt ad!

Ha átmenetileg segít, szerintem ide is leírhatnád a fájdalmadat.Akinek pedig nem tetszik az ....!

Kitartást!!!!

2011. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előző válaszolóknak. Nézegess babás videókat, képeket...ezek nekem mindig örömmel töltöttek fel. Kezdj el baba dolgokat vásárolni, ruhácskát, kis apróságokat, tervezd el a baba szobáját...Egyébként hova valósi vagy? Hátha egy városban lakunk!
2011. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Azzal zaklat, hogy úgy sem fogom vissza szerezni (nem is akarom), meg hogy meg sem érdemeltem a volt párom. Meg olyanokat ír hogy felcsináltattam magam, hogy velem maradjon. Ide megjegyezném, hogy mikor teherbe estem már 9 éve együtt voltunk. Lehet én vagyok a tudatlan, de az én szótáramban nem ez a felcsinálás. Á, mindegy is amivel és ahol tud aláz. Az a furcsa hogy a páromon semmit nem vettem észre, még ez a nőcske be nem állított.
2011. okt. 27. 09:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda féreg egy nőszemély. Pedig alapból nyugis a természetem, még sohasem ütöttem meg senkit, de ezt a nőt most legszívesebben megtépném. Szerintem egyébként már simán feljelentheted zaklatásért. Abból talán értene, még ha nem is ítélik el. De látná, hogy veled nem viselkedhet így. Amúgy ismered a csajt régebbről? Van esetleg közös ismerősötök?
2011. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én zsebembe is kinyílik ilyenkor a bicska, pedig nálam türelmesebb, nyugodt ember aligha van.

Sajnálom ami veled történt, de soha ne nézz hátra, tiltsd párod vagy töröld magad a közösségi oldalról. Vannak ilyen nőszemélyek akik mindenkin átgázolnak az önös érdekeik miatt. Volt párod is jó pofa lehet, ha hagyja, hogy az ő oldalán keresztül írjon neked.

Utazz el, barátokhoz, szülőkhöz rokonokhoz. Kérlek ne vess véget az életednek. Nem ér annyit az egész.

Kitartást!

2011. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szakíts meg velük minden kapcsolatot, és legyél a családoddal, foglalkozz magaddal, vásárolj, mászkálj el, esetleg barátnőkkel is, ha vannak. A család és az, ha szereted a babád, rengeteg erőt tudnak adni!!!
2011. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tuti kivonnám magam a forgalomból 1-2 hétre! Hazautaznék a szüleimhez, ahogy írták tényleg én is sajnáltatnám magam, hagynám hogy szeretgessenek, meg hogy kicsit kiszolgáljanak. Vagy valakivel, anyukám, barátnőm, elutaznék kicsit kikapcsolni, mert ha minden nap ebben vagy benne, akkor csak egyre jobban őrlöd majd magad!


A közösségi portálra meg be sem lépnék a helyedbe egy jó darabig, illetve tiltanám a volt páromat, vagy ott is van olyan, hogy feljelent gomb asszem, vagy hasonló, ha valaki zaklat, én simán megnyomnám!


Nekem az egyik barátnőmet hagyta el a férje, mikor hazaértek a babával. Mint később kiderült, míg ő lábadozott a szülésből a kórházban, addig a saját lakásában, ahol a férjével lakott, a férj ott csalta meg a szeretőjével! Persze ott is borult a bili, mára már elváltak, 2 éves a gyerek. A barátnőm azt mondta, hogy sosem bánta meg a döntését!

Neki is eszébe jutott öngyilkosság, meg hogy örökbe adja a babát, de ez csak átmeneti állapot. Ő maga mellé rendelte a szüleit 1-2 hónapig, míg rendbe nem jött.

De hidd el ahogy neki, neked is napról napra jobb lesz!

Lesznek nehezebb és könnyebb napjaid is, de egyszer majd csak arra eszmélsz hogy ott vagy a gyermekeddel, és majd visszanézve még a gondolattól is kiráz a hideg hogy gondolhattál ilyeneket!


Kitartást neked, és gyorsan teregesd el az öngyilkos gondolataidat, gondolj helyette a babádra, a ti kis közös életetekre, hogy milyen szerencsés vagy hogy te anya lehetsz, míg sokan évekig várnak, próbálkoznak, vagy beteg gyermekük születik, stb.

2011. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lélekben én is veled vagyok! Jótanácsokkal már elláttak, nem akarom ugyanazt szajkózni, csak azért írtam, hogy lásd: még egy plussz ember támogat téged.
2011. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!