Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten most volt, hogy...

35. héten most volt, hogy nagyobb mennyiségű váladék távozott, ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Elnézést a fogalmazásért, de ilyen sárgás-átlátszó valami jött ki, ami olyan érzés volt, mintha bepisiltem volna. Eddig zárt volt a méhszájam, elképzelhető, hogy a nyákdugó?
2011. szept. 8. 09:52
 1/7 A kérdező kommentje:
senki???
2011. szept. 8. 10:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Bár az enyém véres volt (bocsi), de nem mindenkinél olyan.
2011. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt véres a nyákdugó, 38+6 hetes voltam, amikor elkezdett távozni reggel./sárgás, nagyon enyhén narancsos színű, kocsonyás anyag/.Éjjel 2 kor megszületett a kisfiam:)De nem feltétlen kell, hogy szülés legyen a következménye aznap.Barátnőm, rá 2 hétre szült meg.Igen, elképzelhető, hogy kicsit nyílt a méhszáj, és lehet, hogy most 2 hétig semmi más nem lesz "tünetként".Utána meg előbb utóbb, úgyis beindul a szülés.Azért szorítok, hogy pár hetet még bírjon ki a babód,mert még egy kicsit korai lenne kibújni!

Habár lehet, hogy kiváncsi természet:)))))

2011. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én figyelném, és legközelebb megemlíteném az orvosomnak is. Nekem is volt bővebb sárgás folyásom 35 hetesen, csináltak tenyésztést, és kiderült hogy egy durva baktérium okozza. Ha időben észreveszik még kitudják kezelni szülés előtt.

Első babámat várom, de én úgy tudom a nyákdugó enyhén véres, barnás, vagy rózsaszínes kocsonyás váladék.

37h km

2011. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a magzatvíz folyt el,én bemennék a helyedbe ügyeletre.
2011. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta is bővebb folyás jön, eddig nem volt semmi folyásom, azért furcsa, de lehet, hogy bemegyek az ügyeletre mindenesetre! köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 8. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia mi ujság van veletek?Voltál ügyeleten?
2011. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!