Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetesen Nektek is így...

9-10 hetesen Nektek is így húzódott a hasatok? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Ha ülök, vagy fekszem, nincsen semmi baj, nem is érzem, viszont ahogy kiegyenesedem, vagy megyek, hát csak enyhe szó rá hogy húzódik.Nem görcs, mert azt azért megismerem, de fáj.Magnéziumot szedem.Volt már egy terhességem, ott nem volt ilyen, de azt szokták mondani, hogy mindegyik más.Valami jó tanács rá,Tea vagy valami?Majd hétfőn megyek dokihoz, addig valami praktika??
2011. szept. 8. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nő a méhed. Bár érdekes, hogy az első terhességednél nem volt ilyen :-O esetleg nagyon fel vagy fújódva. Én is fel voltam, iszonyatosan hasogatott, és feszített, én is alig tudtam kiegyenesedni, hajolni meg végképp nem. Meg is voltam ijedve, hogy mitől lehet, de az idő múlásával elmúlt az is. Szerintem ne aggódj, nincs baj, pár hét múlva már nem fogod érezni.
2011. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz, éreztem a kisfiammal is, de nem ilyen intenzíven, és a 12 héten inkább.Azért megnyugtattál, köszi mégegyszer.
2011. szept. 8. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így feszül, de nem mindennap. Két napig aztán jobb, aztán megint.Sztem nő a méhünk.

9-10 hetes km

2011. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki, hogy ilyenkor a magnézium még semmit nem ér annyira kicsi a terhesség. Nekem is húzódik a hasam de mondjuk én 5 hetes koromtól barnáztam, már egy ideje nem, de ha túlpörgök akkor igen. Mondjuk nekem a lányommal sokkal jobban húzódott a hasam pedig vele semmi barnázás nem volt.
2011. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 8 hetes korom óta nem tudok hátra kifeküdni kinyújtott lábakkal, mert olyan szinten húzódik a hasam, hogy ordítani tudnék. Illetve ha véletlenül hátranyúlok a kocsiban valamiért, szintén iszonyat tud fájni. Azóta sajnos én megérzem azt is, hogy tágul a medencém, néha csak úgy bírok járni, mint aki beszart, vagy megfordulni sem bírok az ágyba.

Nekem a dokim azt mondta, hogy sajnos érzékenyebb vagyok, sokkal jobban megérzem a testem változásait mint az átlag, de semmi baj nincs!

Nekem mindkettőre a mozgás vált be amúgy, kb mint az izomlázra. Először nagyon fáj, de direkt arra meg úgy mozgok, aztán mintha kicsit lazulna máris jobb!


16 hkm

2011. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtök válaszát, most már jobb, remélem mégegyszer nem lesz ennyire durva...
2011. szept. 11. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!