Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen már látszódott a...

9 hetesen már látszódott a hasatok? Ha nem, akkor mikortól kezdtetek el gömbölyödni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18-20 hét körül kezdett gömbölyödni, pedig vékony testalkatú vagyok. De ami kor már elkezdett nőni, nagyon megindult egyik pillanatról a másikra :)
2011. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a másodikat várom, most vagyok 14 hetes, és múlt héten egyik nap még semmi, másnap pedig már a gatyám is le kellett dobnom....a 14 hét alatt 1 kilót híztam tehát nem a hízás miatt:)azóta itt szenvedek h mindegyik nadrágom szorít, ma megyünk venni, mert az első terhességemből a gatyát nagyok, mert akkor ilyenkor már 6 kiló plusz volt rajtam:)de még hasam nem volt:)csak háááájjj
2011. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsővel 24. héten kérdeztek rá, másodikkal 20, harmadikkal 11. héten.

De ha bővebb ruhába lettem volna, szerintem nem kérdezik meg...

Most a 12. vagyok, tudok úgy öltözni, hogy ne látszon, mínusz két kilónál vagyok...

2011. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Az elso babámnál kb. a 14. héten kezdett el látszódni,most a másikat várom és kb. a 10. héttol látszik,most vagyok a 12. hétben és már nagyon látszik.Vékony testalkatú vagyok,lehet azért is.
2011. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
9 hetes vagyok, nekem már púposodik, a párom és én észrevesszük, de másnak úgy tűnhet, mintha repetáztam volna a vacsiból :)
2011. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magas vagyok es vekony, elso gyerekkel 28. het kornyeken volt egyertelmu, 25. hettol kezdett noni, masodik gyerekkel 23. hettol mar latszott.


De azert ez a latszodas eleg relativ, ugy veszem eszre.

Nekem teljesen lapos, izmos hasam volt alapban, nyilvan ha ehhez viszonyitunk, akkor mar az elso trimeszterben is latszott, mert minden delutanra ugy felpuffadtam, hogy torokbasa voltam. Alig fertem el magamban.

Utana sem volt mar teljesen lapos a hasam mondjuk a 16. het korul, tehat mi lattuk a valtozast, de mivel en teljesen nullarol indultam, igy akkor volt akkora a pocakom, mint nagyon sok nonek alapban. Igy egy ilyenrol meg senki sem gondolta volna, hogy baba.

2011. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem a 23 héten vált mások számára is láthatóvá!

30 hetes kismami

2011. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!