Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, ma...

5 hetes terhes vagyok, ma reggelre elkezdett fájni a torkom és lázam is lett. A doki délután rendel, addig mit tegyek? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Addig is igyál hársfateát mézzel, citrommal, ha nem muszáj, akkor gyógyszert inkább ne vegyél be.
2008. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, hogy a lázad ne menjen 38.5 fölé, gyakran mérd meg. Ha eléri a 38-at akkor vizes ruhával tekerd be a két karod a válladtól végig. Nekem bevált. Ha úgy gondolod, hogy nagyon rosszul vagy akkor ne várj délutánig, biztos van ügyelet ahová fordulhatsz.

Jobbulást!

2008. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Szia! A lázad ne engedd, hogy tartósan 38 fok felé emelkedjen, ha nagyon szükséges Panadolt vegyél be. Igyál sok citromos teát.
2008. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2008. márc. 10. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lázat mindenképpen csillapítani kell,mert az nagyon veszélyes lehet.Idegrendszeri károsodást okozhat!!!

Igyál a torkodra mézes kammilateát.

2008. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a láz nagyon veszélyes lehet, ebben az esetben adnak a dokik is akár 2 algopyrint is.

Panadolt nem lehet szedni és semmi paracetamol tartalmu szert!!!

Vegyél ülőfürdőt, a torkodra igyál teát, egyél negrót.

És a dokit mindenképp keresd fel! Ha kell, vegyél be addig is algopyrint!

2008. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
7 hetes terhes vagyok,nekem az orvosom kizárólag Panadolt és Strepsilt javasolt,hiszen terhesség és szoptatás alatt a Panadol javasolt.
2008. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!