Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol fajhat egyre jobban a...

Mitol fajhat egyre jobban a derekam? 39 hetes multam es delutan elkezdett fajni a derekam, de akkor meg csak epphogy, de mostmar egyre erosebben faj allandoan. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem anno szülés előtt két héttel kezdett fájni, de úgy, hogy a lépcsőn alig bírtam le-fel menni. A zebrán úgy kísérgettek át, mikor mentem CTG-re... mert nem értem volna át a zöldön. Iszonyú fájdalom volt. Azt hittem, úgy is maradok szülés után is, de nem... már a szülés napján elmúlt, és kopp-kopp azóta se jött vissza. :) 2,5 éve szültem.


El fog múlni, ne aggódj! És gyors, könnyű szülést kívánok (mint amilyen nekem is volt a 39. héten) :)

2011. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a szülés! Elkezdett fájni a derekam!!
2011. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szülés napján én is iszonyatos derékfájdalommal ébredtem. Kb. a magzatvíz elfolyásáig tartott (délután 3 óra), vagy csak annyira az összehúzódásokra koncentráltam utána, hogy elterelte a figyelmem a derekamról.
2011. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:) hajnali 3-kor arra ébredtem kezd fájni a derekam aztán erősödött, majd görcsök... 3/4 12-re megszületett az én drága kisfiam!!

Könnyű szülést :)

2011. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mind a 3 szülésem erősődő derékfájással kezdödött.

Ami csak a szülés után múlt el,ahogy kibújt a baba.

Hamarosan szülni fogsz ,szerintem,de lehet már túl is vagy rajta.

2011. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Második válaszoló vagyok.

Valószínű már túl vagy szülésen. Boldog babázást és jó egészséget kívánok nektek!

2011. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!