Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott orvosom,...

Ha nincs fogadott orvosom, csak az SZTK-ba járok terhestanácsadásra, akkor kit hívhatok fel vészhelyzetben?

Figyelt kérdés
pl. ha hajnalban vérezni kezdenék, vagy görcsölni. 12 hetes vagyok, csak a védőnő számát tudom, a doki nem adta meg. A nőgyógyászati ügyeletre mehetnék csak?
2011. szept. 9. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Igen, akkor csak az ügyeletre tudsz bemenni, ha nagy a gáz, akkor mentővel.

Ne legyen ilyen, minden jót kívánok:)

2011. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen, akkor csak az ügyelet maradt!

Nálam ez volt az egyik fő ok,hogy magándokit választottam. Egyszer begörcsöltem nagyon a terhességem elején. Felhívta a férjem a dokim,hogy mi legyen. Mondta,hogy kórház, ő is indul! Nekem megnyugtató volt,hogy ő volt velem és nem egy ügyeletes, aki ha éppen rossz passzban van le se szarja a fejem!

2011. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon egyet értek utolsóval. 4 hónapos a kisfiam, és én is ezért választottam magándokit. Mikor felfáztam, csak 1 telefon volt, és mondta is, hogy mit vegyek.
2011. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nagy a gond, akkor mentő. Ha kisebb a gond, akkor felhívhatod a nőgyógyászatot és majd a nővér eldönti, hogy van-e olyan fontos az ügyed, hogy az ügyeletes orvost kapcsolja. Általában nem zavarják őket. Majd másnap mehetsz be rendelési időben.
2011. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. Nincs pénzem fogadott orvosra :( remélem minden rendben lesz!
2011. szept. 9. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!