Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell először elmenni a...

Mikor kell először elmenni a védőnőhöz terhestanácsadásra?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már voltál dokinál és kaptál papírt arról, hogy terhes vagy, azután kell felkeresni a védőnőt, aki kiállítja neked a kiskönyvet.
2008. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak sajnos a védőnő egy Hudini, és egyszerűen lehetetlen bejutni hozzá, akkora úriasszony, hogy hetente egy órát "rendel" és már 10 hetes vagyok. Remélem, nem kések el.
2008. febr. 18. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó mihamarabb megcsináltatni a kiskönyvet,mert csak azzal leszel vizitdíj mentes a kismamás vizsgálatokra.

Amúgy minden úgy van ahogy elöttem írták.

2008. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk csak 11 hetesen lehet a védőnőhöz menni. Hiába mentem el 9 hetesen,nem csinálta meg,hanem vissza kellett mennem.

De a legtöbb helyen megcsinálják hamarabb a kiskönyvet.

2008. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonon szoktam vele időpontot egyeztetni, a normál rendelési idő alatt tényleg lehetetlen bejutni.
2008. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!