Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Vinni szoktátok...

Kismamik. Vinni szoktátok magatokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy másik (messzebbi) városba mentek egész napra, akkor ti vinni szoktátok magatokkal a kiskönyvet, hogy ne adj isten ha valami baj történne? Ezen gondolkoztam most, hogy vigyem-e magammal. Vagy fölösleges?

21hkm


2011. szept. 9. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy dossziéban mindig a táskámban volt a kiskönyem meg az összes leletem.

Nem azért, mert féltem, hogy bajom lehet, hanem mert így tuti nem hagytam otthon, ha védőnőhöz, orvoshoz, ultrahangra, ide-oda mentem.

2011. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát most hogy mondod.... hétvégén megyek egy másik városba és köszönöm, hogy kiírtad a kérdést, mert mindenképpen viszem magammal! :)

32 hetes kismama

2011. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhová vittem. Pont azért, mert sosem lehet tudni, mikor mi történik velem. És akkor azért jó, ha kéznél vannak a papírok.
2011. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész terhesmappám a kocsimban van mindig! Abban minden papírom benne van és szinte mindenhova autóval megyek!
2011. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy kis dossziéban a táskámban minden papírt magamnál hordok.
2011. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenhová magammal viszem a kis könyvet és a leleteket is. Ha felnőttel megyek valahova akkor mindig elmondom, hogyha bármilyen gond lenne a táskámban a kis könyv és a leletek és hogy x hetes terhes vagyok. Valahogy ez megnyugtat!

Egy gyönyörű 2 éves ás egy 21 hetes magzat anyukája

2011. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én vettem egy A/5-ös kemény mappát, ami állandóan a táskámban van. Ebben van a hónapok során kapott összes orvosi leletem, papírom, a kis könyvem, jegyzettömb és toll. Igazából nem arra az esetre rendszeresítettem, hogy baj lenne, hanem ha kérik valahol visszamenőleg egyből elő tudom kapni.

37h km

2011. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én igen, viszem magammal, de csak akkor, ha messzebbre megyek (ez 200 vagy 250 km - leendő nagyszülőkhöz) illetve amikor nyaralni mentünk minden egyes kiránduláskor ott lapult a hátizsákban az összes leletemmel együtt! Elfért, senkit sem zavart, és én is nyugodtabb voltam így!
2011. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták hogy kezeljem úgy mintha a második személyim lenne erre a 9 hónapra:)mindig mindenhová:)
2011. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én Budapesten belül is mindig vittem magammal. A védőnőm azt mondta h vigyem magammal. Mivel nem sokat hiztam a terhesség alatt (kb 10kiló) igy alig látszott a pocakom. Meg a doki megfenyegetett hogy korábban jön igy mindig nálam volt.(Később jött 1héttel) Inkább legyen nálam mert ha rosszul vagyok utcán legalább tudják a vércsoportom meg h babát várok. :)

(Olyan kicsi pocim volt hogy amikor szülni mentem akkor is hazaküldtek h ez még nem a szülés hisz max félidős vagyok.. Félidősen meg mentünk kismama gatyát venni akkor meg beszólt az eladó h tuti max 10-12 hetes vagyok.. Mert ő nap mint nap lát kismamákat.:)

2011. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!