Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves gyermeknek milyen...

Két éves gyermeknek milyen úszógumi ajánlott, milyet szoktatok magatokkal vinni strandra?

Figyelt kérdés
Lányommal idén megyünk először strandra, tavaly sajnos nem tudtunk eljutni. Igazából nem tudom melyik a jobb úszógumi, amelyik "sima" amiből alul ki is tud csúszni, vagy aminek alja is van, és csak a lába lóg ki? Ez nem inkább kisebb babáknak való? Fogalmam sincs melyik lenne jobb. Utóbbit hol tudnék venni?
2011. jún. 24. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 2 évesemnek tavaly (akkor volt 2!) még beülőset vettem, abban fürdött itthon is a medencében (nagy, kerti) és a strandon is. Ez épp azért jó, mert alul nem tud belőle véletlenül se kicsúszni, viszont a pancsolásban, mozgásban nem zavarja. Valami ilyen volt: [link]
2011. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos kora óta járunk a kislányommal uszodába, HRG-re.

Akkor a beülős úszógumit vettük neki. Tavaly nyáron volt 14-15 hónapos, akkor is bőven azt használtuk még.

Most májusban elmúlt 2 éves és a beülőst visszük még idén is.

2011. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hol kapható ilyen? ahová megyünk, akár ott is a strandon? elég nagy strand, persze jobb szeretném még itthon megvenni.
2011. jún. 24. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a strandon is szoktam látni,de ott drágábban.

Szerintem bármelyik játékboltban találsz ilyet.

2011. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Játékboltokban, bevásárlóközpontokban kapható. A strandokon is van, de az ottani árusok is keresni akarnak rajta, így drágábban adják.
2011. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most az összes hiper (Tesco, Auchan, Cora, Spar) tele van strandcuccokkal, először ott kell körülnézni, mert kb. tizedáron megkapod, mint a strandon.


Nekünk egyébként nem vált be a beülős, már 8 hónaposan is utálta, következő nyáron bele sem fért... tavaly a kisebbik (10 hónaposan) meg szó szerint fejre fordult belőle a víz alá, úszógumiból égnek kalimpált a lábaival, a feje meg a víz alatt... Persze fél másodperc alatt kikaptuk, de akkor is rémületes élmény volt, nesze neked biztonság!

Én inkább a karúszóra szavazok, nálunk ez vált be a legjobban. Alapvetően úgyis a kisvízben játszik a gyerek, ugrabugrál, homokozik, stb. és ott az úszógumi semmit nem ér. A karúszó meg pont nem engedi a felsőtestét elsüllyedni, ha esetleg hasraesik a 20-30 centis vízben.


Mélyebb vízben, szülővel lubickoláshoz kicsiknél jobb a kiscsónak, vagy ha kézben, ölben fogod (plusz karúszó).


Nálunk az úszógumi tavaly vált be először, a 3 és fél évesnél, amikor már szeretett volna (elég bátor volt) a mélyebb vízben úszkálni.

2011. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi olyat vettünk amelyikben alol kilóg a kis lába,én nem tudom,de sokkal drágábbra számitottam a stranon néztem ,minden félét és nem egy ördöngős szerintem 1600 körül voltak nagyon szép figurásak a tescóban csak sima sárga volt.szerintem jobb ha ki tudja lógatni a lábát had szokja a vizet,meg tudod ha egyébként is szeret otthon fürödni akkor nem fog benne maradni aminek alja van tuti :-),kellemes fürdőzést
2011. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!