Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 2-t (amelyik a 13....

Femibion 2-t (amelyik a 13. héttől való) hogy kell szedni? SOS!

Figyelt kérdés
Eddig az elsőt szedtem az nyilván való volt. Most vettem a 2.est, és nem kérdeztem meg,mert azt hittem az is olyan lesz,mint az előző. Németországban élek, és nem értem a betegtájékoztatót. Szóval nem értem, kell egy zseléset is bevenni,meg egy rózsaszínt is? És az nem gond, ha este szedem be,mert akkor nem vagyok tőle annyira rosszul?
2011. szept. 9. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre kell szedni a kettő bogyót. Én csak kétnaponta szedem, így nem olyan drága, a dokim sem javasolta a napi vitaminszedést már a második trimesztertől.

Egyébként itt a leírása magyarul :)

[link]

2011. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Igen, mindkettőből (zselés és rózsaszín) egyszerre kell bevenni egy főétkezés során hideg folyadékkal.

Mindegy mikor veszed be szerintem,én vagy hogy este, van hogy reggel szedem, nem is egy napszakban mindig, mert van hogy elfelejtem.

Ne izgulj, nincs baj akkor sem, ha kimarad egyszer, ez csak vitamin!

2011. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Mindenkinek minden jót kívánok!
2011. szept. 9. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! èn is kint élek te hol élsz? Èn Berlinben nekem is ezt kell szedni de én mindennap szedem;)és igen 2 kell
2011. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!