Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MagneB6-ot egészen a terhesség...

Andrea1987 kérdése:

MagneB6-ot egészen a terhesség végéig szedni kell? Vagy csak az első 3 hónap végéig, úgy mint a femibion 800-at?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
36. hét végéig lehet szedni.
2010. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

36 hétnél abbahagyatja a doki. az egyiknél abbahagytam és 2 hét múlva született, a másodiknál még a szülés reggelén is edtem a dupla adagot, kivételes esetben szedhettem, mert a nagyobbal korházban kellett lennem, beteg volt, így nem hiányzott egy szülés, de megszültem magne b6 és nospa mellett, síma, könnyű szülés volt.

De ha nincsnek fájásaid, összehúzódásaid, tökéletes problémamentes terhességed van akkor nem feltétlen kell szedni.....szerintem.

2010. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 17. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Végig szedtem,mert sokszor keményedett a hasam,és görcsölt a lábam.
2010. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!