Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok....

23 hetes terhes vagyok. Létezik, hogy még mindig csak nagyon alul érzem a baba mozgását, nagyon ritkán van csak az, hogy feljebb rugdal? Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Még picike, majd ezek után kezdi el magára szedni a kilókat úgy igazán, akkor majd nagyobb helyet fog elfoglalni, és jobban fogod őt érezni. Én kb. 30 hetes voltam mire mindenhol éreztem őt.

Sokáig én is csak lent bal oldalon éreztem.

2011. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 26. hétben vagyok és még szintén elég lent érzem csak, legfőképpen a húgyhólyagom környékén szeret lenni :)
2011. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg szerintem is normális,én is eddig csak alul vagy két oldalt éreztem a mozgását,Most kezdem így a 27. héten kicsit feljebb köldök tájékon is érezni.De minél nagyobb a baba annál kisebb lesz a hely és annál kellemetlenebb amikor mozog.Legalább is én ezt tapasztaltam az előző két terhességem alatt.Néha már szinte fájt is mikor a kis lábát bedugta a bordáim alá.De akkor is imádtam :)

Boldog babavárást!

2011. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató,válaszokat,nekem is a húgyhólyagomon szeret,táncolni.Boldog babavárást nektek is!
2011. szept. 10. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!