Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki 5 hetes terhességet...

Ha a doki 5 hetes terhességet állapít meg, mennyi az esély hogy felszívódik a következő vizsgálatig?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy ilyen negatív?

Miért szivódna fel?

Terhes vagy, 5 hetes, 35 hét mulva szülsz:)


Igen, hallani vetélésekről, de ne így állj hozzá, mert ha az agyad eldönit mit akar, a tested megteszi!!

Csak pozitívan. Nem lesz semmi baj!! Ne izgulj, mert így kínszenvedés lesz a terhesség ahelyett, hogy élveznéd:-)

2008. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm aki így járt!Azt mondták nem szabad elmenni a dokihoz túl korán(4-5 hét), nehogy utána csalódjak!
2008. márc. 10. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi.

Én 4 hét 5 naposan voltam először és a babám,akkor még csak 3 mm-es pont volt,még a kicsi szíve sem dobogott akkor.

Eszembe se jutott,hogy két hét múlva nem lesz ott.

24 hetes kismami

2008. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is nyugodj meg,így nem lehet egy babavárásnak nekilátni,mert mit érez a pici,hogyha Te sem bízol benne:-)

De komolyan ,ne félj van ilyen persze, de ha pozitivan gondolkodsz,nem lesz semmi gond.Én sajnos tapasztaltam az agy fura működését,ne beszéld be magadnak a negatív dolgokat,mert nem jó, hidd el.

2008. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szija!Én teljes mértékben meg értelek!!2 éve nekem volt egy abortuszom,mert nem dobbogott babám szíve:(Majd meg szakadt a szívem,és nagyon meg alázó is volt,kiterülve lekötözve a mütőben..Most megint terhes vagyok,én is nagyon agódom,nem tudok szabadulni az érzelmeimtől.Mi lesz ha megint abortusz lesz a vége?Én 7 hetes lehet,és most megyek a dokihoz,mert csak 2 hétel a vizsgálat elött tud időpontot adni:(Egy rossz élmény,és tiszta agodás a baba várás!!Én is az elsőné rá sem gondoltam,hogy baj lehet..Ha meg akar maradni a baba úgy is meg marad,szerintem.Üdv:Zsuzsa
2008. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 5hetes terhes voltam amikor megtudtam.Aggódtam és paráztam elmondani a férjemnek nehogy baj legyen és csalódjon.De elmondtam,boldog volt,szétkürtölte a 6.hétre mindenkinek és most már 20hetes a pocaklakónk!Ne aggódj!Lesz egy kisbabád!:-)Boldog babavárást!!!

Ha babonás vagy akkor mond csak el a párodnak meg esetleg az anyukádnak,megvárhatod a 12hetet,de pl én nem bírtam ki és nem bántam meg!:-)

2008. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!