Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes terhes vagyok és van...

14hetes terhes vagyok és van egy 10*23mm es hematomám szerintetek otthoni pihenés mellett mekkora az esély, hogy felszívodik? Szedem a duphastontont is és a magneb6 ot is.

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés a felszívódással ,hogy pihensz vagy nem.Egyik ismerősömnek,kemény fizikai munka mellet is felszívódott.
2010. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

A haematoma és a myoma ugyan olyan terhességben.Ahogy nő a magzat és úgymond betölti a méhet a myoma és a haematoma elnyomódik a méh falában.Felszívódnak.Nem lesz semmi baj.

Ismerek olyat is,akinek nem szívódott fel valamiért a myomája és szépen megszülte a babáját.

Egyébként teljesen "jóindulatú" elváltozások ezek.

21 hetes km.

2010. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,én nem pihentem csak szedtem amit te is.Szépen felszívódott.Engem a hormon kikészitett,elernyesztette a húgyholyagom nem tudtam pisilni így többször katétereztek iszonyú fájdalommal járt mikor beértem az ügyeletre már 1,7L vizeletet szedtek le rólam.2napig voltam az urológián!Ritka ez a mellékhatás de nálam pont összejött.Ne izgulj minden ok lesz.
2010. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 50*30-as haematomám volt,most 23.hetes vagyok,és a 20. hetes genetikain már azt mondta a dokim,hogy nincs gond.Vagy felszívódott,vagy már a baba elnyomta:-)Amúgy én 6. héttől fogva otthon vagyok,sokat pihenek.nekem is Magne b6-ot és no-spa-t kellene szednem.
2010. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!